Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ?
13-03-08, 00:54
|
|
Replies: 2
Views: 1,159
E30...mai multi cai
salut sunt nou paici si sunt sigur ca voi fi luat peste picior dar incerc....am un E30 325 12v 170cp si vreau sa i maresc puterea...si nu ma prea pricep...cineva mi a zis sa umblu la qloasa...sa i...
|