Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 5 of 5
Search took 0.03 seconds.
Search: Posts Made By: americana
Forum: Bazar AUTO - MASINI 04-04-08, 22:22
Replies: 0
Views: 694
Posted By americana
Vand Buick Park Avenue 4000 euro

1997 BUICK PARK AVENUE
170 MII KILOMETRI (MAJORITATEA EFECTUATI IN USA)
MASINA inmatriculata in USA

MOTOR: 6 CILINDRI, CAPACITATE CILINDRICA 3800, 205CP
CONSUM: 10 l/100 km
TRANSMISIE...
Forum: Discutii generale masini 02-04-08, 08:19
Replies: 317
Views: 32,401
Posted By americana
Re: Taxa de Prima Inmatriculare: ACR si Realitatea Tv vor sa ne ajute?

Valabil si pentru masinile americane? Eu am un buick din 1997 si primul raspuns a fost ca nu se poate inmatricula.
Forum: Generalitati tuning 27-03-08, 23:03
Replies: 1,026
Views: 229,281
Posted By americana
Am uitat sa-ti raspund la intrebare Dniro. Masina...

Am uitat sa-ti raspund la intrebare Dniro. Masina este inmatriculata in USA.
Cobra zi-i vecinului tau de masina mea. :)

Cobor pretul
0742072231
Forum: Generalitati tuning 24-03-08, 15:07
Replies: 1,026
Views: 229,281
Posted By americana
Re: Masini Americane in Romania?

Dniro 25 singura varianta este CASH.;) Am nevoie mare-mare de bani ca altfel nu as vinde-o ....Dar asa ca info...ce variante?
Forum: Generalitati tuning 03-03-08, 21:16
Replies: 1,026
Views: 229,281
Posted By americana
Re: Masini Americane in Romania?

Eu sunt posesoarea unei masini americane pe care trebuie sa o vand din motive financiare. Masina merge super. Uitati si cateva poze facute de mine astazi. Ornamentul de Buick dupa capota mi-a fost...
Showing results 1 to 5 of 5

 
- Copyright 2026 4Tuning -