Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 9 of 9
Search took 0.03 seconds.
Search: Posts Made By: dragospv
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 25-08-09, 21:41
Replies: 33
Views: 1,837
Posted By dragospv
Re: tobe sport dn inox pe stok

Este vorba despre cred ca singura toba fara silencer care are un tips lung de cca.20 cm si este rotund dar vreau sa stiu diametrul tipsului si pretul tobei.Voi incerca sa o atasez din nou.Prima sau a...
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 24-08-09, 21:12
Replies: 33
Views: 1,837
Posted By dragospv
Re: tobe sport dn inox pe stok

Uite,la asta ma refer ce pret are si ce diametru are iesirea.Multumesc mult.
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 21-08-09, 23:06
Replies: 33
Views: 1,837
Posted By dragospv
Re: tobe sport dn inox pe stok

as vrea sa stiu ce pret ar avea cea cu tips-ul rotund fara silencer,cea cu aspect mai cuminte si ce diametru are iesirea.multumesc mult.
Forum: Jante si Anvelope 14-12-08, 15:48
Replies: 0
Views: 619
Posted By dragospv
Roti complete Skoda Octavia 3 - 15 inch

Vand set de roti complete (jenti aliaj+cauciucuri Matador Elite 2) provenit de la o Skoda Octavia 3 noua.Masina are trei zile de cand a fost ridicata de la Porsche.Rotile se vand numai...
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 05-03-08, 14:12
Replies: 9
Views: 1,337
Posted By dragospv
Re: Vantd toba finala Sebring

te mai rog sa mi spui si mie ce diametru are tips ul.ms mult.
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 05-03-08, 13:45
Replies: 9
Views: 1,337
Posted By dragospv
Re: Vantd toba finala Sebring

mersi mult de poza.daca se poate le astept si pe celelalte.sunt un pic descurajat pentru ca as fi vrut o pt un logan si pare cam mare.mai vorbim dupa ce mai vad pozele.multumesc inca o data.
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 04-03-08, 22:05
Replies: 9
Views: 1,337
Posted By dragospv
Re: Vantd toba finala Sebring

ai putea sa-i pui o poza?cat ar fi transportul la bucuresti?
Forum: Dezmembrari si Piese SH 04-03-08, 18:47
Replies: 1
Views: 339
Posted By dragospv
Re: Cumpar bara fata urs 87-91

am gasit,multumesc mult.post inchis
Forum: Dezmembrari si Piese SH 03-03-08, 22:54
Replies: 1
Views: 339
Posted By dragospv
Cumpar bara fata urs 87-91

cumpar bara fata plastic+armatura+cel putin bandoul din stanga pentru un urs E30 din 87-88.astept oferte la nr.tel.0722 233 881.multumesc anticipat.
Showing results 1 to 9 of 9

 
- Copyright 2026 4Tuning -