Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 37 of 37
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: myself24483
Forum: Arcuri, Amortizoare si Frane 09-12-09, 13:43
Replies: 2
Views: 576
Posted By myself24483
Forum: Arcuri, Amortizoare si Frane 24-11-09, 15:30
Replies: 2
Views: 576
Posted By myself24483
Re: Vand amortizoare Sachs SuperTouring

UP -> pret nou 350 lei ca altfel le duc la tara in pod :)
Forum: Arcuri, Amortizoare si Frane 23-11-09, 09:03
Replies: 2
Views: 576
Posted By myself24483
Vand amortizoare Sachs SuperTouring

Amortizoarele sunt Sachs Super Touring, pereche fata si spate. Am pus si poze cu ele si cu codurile de pe cutie. Au fost pe un Polo TDI 2005.
Nu stiu pe se mai potrivesc, probabil Fabia, Ibiza, A2...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 04-03-09, 13:14
Replies: 7
Views: 693
Posted By myself24483
Re: Polo 1.4 TDI 2005

Rog un moderator sa inchida si sa stearga postul daca se poate
Forum: Zona comerciala Pitesti - Bazar - Servicii - Talcioc 02-12-08, 11:30
Replies: 60
Views: 25,221
Posted By myself24483
Re: service ieftin in Pitesti

In Prundu, cum treci bariera, pe dreapta cum mergi spre Tudor V. e un service, dar eu stiu ca pe tip il cheama Emi. E un meserias destul de ok. Numai ca uneori e cam grabit.
Forum: Zona comerciala Pitesti - Bazar - Servicii - Talcioc 28-11-08, 12:23
Replies: 60
Views: 25,221
Posted By myself24483
Re: service ieftin in Pitesti

Paneuro nu! Sub nici o forma. Am fost si am luat ulei si filtre de la ei si m-au schimbat tot ei. Sunt sictiriti, sunt flegamatici, sunt sfidatori si total dezinteresati. Nu se merita.

Pe Bebe il...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 17-11-08, 09:13
Replies: 7
Views: 693
Posted By myself24483
Re: Polo 1.4 TDI 2005

Sigur! Merci :) Cu criza asta...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 17-11-08, 09:09
Replies: 7
Views: 693
Posted By myself24483
Re: Polo 1.4 TDI 2005

nu stiu...Nu prea as vrea.
As vrea sa imi iau un G4 sau o Fabia combi , tot TDI...
Deci cu una din asta as accepta un schimb.

UP.
Zilele astea ii fac si revizia;)
Forum: Zona comerciala Pitesti - Bazar - Servicii - Talcioc 13-11-08, 08:08
Replies: 60
Views: 25,221
Posted By myself24483
Re: service ieftin in Pitesti

Aha. Merci mult! Eu stiam ca ala pana in PIC e de fapt Corsig...

Mi se apropie revizia si pe langa ulei si filtre vreau sa schimb si lichidul de frana si am nevoie de cineva care sa faca treaba...
Forum: Zona comerciala Pitesti - Bazar - Servicii - Talcioc 11-11-08, 13:42
Replies: 60
Views: 25,221
Posted By myself24483
Re: service ieftin in Pitesti

Unde e Delta Plus asta? Dar EurialInvest? Multumesc!
Forum: Bazar AUTO - MASINI 11-11-08, 13:37
Replies: 7
Views: 693
Posted By myself24483
Re: Polo 1.4 TDI 2005

UP!

8290 euro usor negociabil.
Forum: Bazar AUTO - MASINI 13-10-08, 09:21
Replies: 7
Views: 693
Posted By myself24483
Re: Polo 1.4 TDI 2005

pretul scade la 8900e
Forum: Zona comerciala Pitesti - Bazar - Servicii - Talcioc 08-10-08, 16:49
Replies: 60
Views: 25,221
Posted By myself24483
Re: service ieftin in Pitesti

:) o sa trec sa ii vad cu ochii mei ca stau pe exercitiu in capatul opus Teilor:)

Daca vreti va pot da si eu ceva recomandari daca nu cumva ii stiti pe Mircea(priboieni), Bebe (gavana) si Emi...
Forum: Zona comerciala Pitesti - Bazar - Servicii - Talcioc 08-10-08, 08:49
Replies: 60
Views: 25,221
Posted By myself24483
Re: service ieftin in Pitesti

Cam pe ce masini lucreaza ei pe acolo? Se pricep si la VW? :)
Forum: Electrice si Electronica 08-10-08, 08:48
Replies: 109
Views: 18,531
Posted By myself24483
Re: VAND/MONTEZ chei tip briceag (inchidere centralizata)

greirasi daca umbli pe la plastice. Cum am putea sa facem treaba daca eu sunt din pitesti, pt ca ma intereseaza si montaju. Poate vb pe mess...
Forum: Bursa serviciilor AUTO 08-10-08, 08:47
Replies: 256
Views: 30,874
Posted By myself24483
Re: [Service Auto] -BUCURESTI- oferim servicii complete si profesionale

Ok, o sa fac niste poze zilele astea sa iti trimit. Merci!
Forum: Navigatii, GPS, Detectoare, CarKit 07-10-08, 17:07
Replies: 18
Views: 1,741
Posted By myself24483
Re: Vand detector de radar cobra 9330 nou pret bomba

afla si tu frate :-) ca cele de pe langa cluj si cele de pe valea oltului nu sunt asa cum stii tu. Eu recunosc, nu stiu pre bine, dar un Bel RX65 mi le-a anuntat cu 100 -200 m inainte pe cele de mai...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 07-10-08, 15:59
Replies: 7
Views: 693
Posted By myself24483
Polo 1.4 TDI 2005

Polo 1.4TDI, Euro 4, 75 CP

Masina are 146000km reali. Sunt al doilea proprietar, primul in Romania, masina fiind adusa din Germania in dec 2007 cand avea 133000km.

Dotari: Climatronic, gemuri...
Forum: Bursa serviciilor AUTO 07-10-08, 15:33
Replies: 256
Views: 30,874
Posted By myself24483
Re: [Service Auto] -BUCURESTI- oferim servicii complete si profesionale

O indoitura f mica pe o usa si un prag de indreptat cam cat m-ar duce pentru un Polo 9N 2005. Eventual si ceva corecturi pentru o zgarietura de cheie destul de adanca, desi nu se vede inca...
Forum: Electrice si Electronica 07-10-08, 15:13
Replies: 109
Views: 18,531
Posted By myself24483
Forum: Electrice si Electronica 07-10-08, 15:12
Replies: 109
Views: 18,531
Posted By myself24483
Re: VAND/MONTEZ chei tip briceag (inchidere centralizata)

salut!
Cat de sigur e sistemul? adica sa nu interfereze cu altele sau sa se descuie masina singura de la alte emitatoare...

Eu sunt din Pitesti si m-ar interesa cu montaj cu tot si fara sa am...
Forum: Navigatii, GPS, Detectoare, CarKit 07-10-08, 14:59
Replies: 18
Views: 1,741
Posted By myself24483
Re: Vand detector de radar cobra 9330 nou pret bomba

il mai ai? detecteaza si radarele fixe modelul asta? ce poti sa zici?

merci!
Forum: Navigatii, GPS, Detectoare, CarKit 07-10-08, 14:56
Replies: 4
Views: 901
Posted By myself24483
Re: vand detector cobra esd-7000, poze reale!!

il mai ai? Mirose si radarele fixe?dar pe bune.
Merci
Forum: Zona comerciala Pitesti - Bazar - Servicii - Talcioc 06-10-08, 16:58
Replies: 60
Views: 25,221
Posted By myself24483
Re: service ieftin in Pitesti

Salut!
Care e generala 2? :)
Ai fost acolo? cum sunt ? se pricep sau sunt ciocanari?
Forum: Pitesti 06-10-08, 16:54
Replies: 108
Views: 11,508
Posted By myself24483
Re: Intalnire in Pitesti ?

Salutare! pe unde va intalniti voi? si pe la ce ore? :)
Forum: Consiliere achizitie auto 06-10-08, 16:14
Replies: 14
Views: 2,311
Posted By myself24483
Re: Buget 5000 Euro - sfaturi , pareri

Orienteza-te pe mobile si du-t in germania cu un cunoscator. Sau documenteza-te tu cum sa alegi o masina buna. Oricum, ca sa iei un golf4 in 5000 euro trebuie sa iaba ori f multi km, ori sa aibe ceva...
Forum: Volkswagen tuning 10-06-08, 10:23
Replies: 11
Views: 3,470
Posted By myself24483
Re: tuning polo 9n 1.4 TDI

pai cu doar 7 milioane il poti duce la 100 cp ... Cauata pe google TCM tuning in Romania. Sau cauta pe vwforum.ro ;)
Forum: Firme Piese Auto 19-03-08, 08:16
Replies: 132
Views: 11,108
Posted By myself24483
Re: Interior, Exterior si Performanta la PRETURI mai mult decat ACCESIBILE !!!

scuze...nu imi mergea bine netul... Greseala mea.
Forum: Firme Piese Auto 18-03-08, 09:41
Replies: 132
Views: 11,108
Posted By myself24483
Re: Interior, Exterior si Performanta la PRETURI mai mult decat ACCESIBILE !!!

pentru un polo 9n ai ceva de tuning interior? inele de bord sau nuca schimbator, ori buton frana de mana?
Forum: Firme Piese Auto 18-03-08, 09:40
Replies: 132
Views: 11,108
Posted By myself24483
Re: Interior, Exterior si Performanta la PRETURI mai mult decat ACCESIBILE !!!

pentru un polo 9n ai ceva de tuning interior? inele de bord sau nuca schimbator, ori buton frana de mana?
Forum: Firme Piese Auto 18-03-08, 09:39
Replies: 132
Views: 11,108
Posted By myself24483
Re: Interior, Exterior si Performanta la PRETURI mai mult decat ACCESIBILE !!!

pentru un polo 9n ai ceva de tuning interior? inele de bord sau nuca schimbator, ori buton frana de mana?
Forum: Firme Piese Auto 18-03-08, 09:38
Replies: 132
Views: 11,108
Posted By myself24483
Re: Interior, Exterior si Performanta la PRETURI mai mult decat ACCESIBILE !!!

pentru un polo 9n ai ceva de tuning interior? inele de bord sau nuca schimbator, ori buton frana de mana?
Forum: Firme Piese Auto 18-03-08, 09:38
Replies: 132
Views: 11,108
Posted By myself24483
Re: Interior, Exterior si Performanta la PRETURI mai mult decat ACCESIBILE !!!

pentru un polo 9n ai ceva de tuning interior? inele de bord sau nuca schimbator, ori buton frana de mana?
Forum: Firme Jante & Anvelope 18-03-08, 09:34
Replies: 1,521
Views: 102,222
Posted By myself24483
Re: VAND CAUCIUCURI DE TOATE FELURILE LA PRETURI SUPER BUNE!!!!!

Salut!
as fi si eu interesat de ceva pentru un polo:
185/60/14
175/70/14
165/70/14

la ce preturi ai? ma interseaza marcile de renume. Nu no-name-uri :)
Merci!
Forum: Firme Jante & Anvelope 18-03-08, 09:30
Replies: 358
Views: 31,067
Posted By myself24483
Re: Anvelope Noi - Sub Pretul Concurentei

Salut!
as fi si eu interesat de ceva pentru un polo:
185/60/14
175/70/14
165/70/14

la ce preturi ai? ma interseaza marcile de renume. Nu no-name-uri :)
Merci!
Forum: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO 12-03-08, 15:01
Replies: 205
Views: 16,716
Posted By myself24483
Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDAYS

intre Dealu Negru si pitesti, cum vii dinspre Valcea s-a cam facut varza drumul... In rest e supr ok mai ales pe raza judetului Valcea :)
Forum: Zona tehnica VW 21-02-08, 12:50
Replies: 1,438
Views: 133,913
Posted By myself24483
Re: Haideti sa ne ajutam intre noi - VW parts

ceva de polo 9n are cineva de oferit? ;)
Showing results 1 to 37 of 37

 
- Copyright 2026 4Tuning -