Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 48 of 48
Search took
0.04
seconds.
Search:
Posts Made By:
PH86KLA
Forum:
Bazar AUTO - MASINI
30-03-09, 14:02
Replies:
0
Vand
BMW 520, an 1990
Views:
398
Posted By
PH86KLA
BMW 520, an 1990
JANTE ALIAJ, OGLINZI ELECTRICE, INCHIDERE CENTRALIZATA, SERVO TOTAL, INSCRISA IN BULGARIA, STARE FOARTE BUNA, PRET 1300 EUR, SAU SCHIMB CU MASINA DIESEL, 0761610207
Forum:
Alte Anunturi Piese
07-11-08, 13:44
Replies:
0
VAND SET TAMPOANE MOTOR VW GOLF IV 1.6 16V NOI NOUTE IN CUTIE
Views:
478
Posted By
PH86KLA
VAND SET TAMPOANE MOTOR VW GOLF IV 1.6 16V NOI NOUTE IN CUTIE
TAMPOANE MOTOR VW GOLF IV 1.6 16V NOI NOUTE, IN CUTIE NEFOLOSITE.
TOATE 3 LA PRET 400LEI
0733219495
Forum:
Masina mea Peugeot
25-09-08, 19:48
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
Nu am zis niciodata ca masina mea era ceea mai frumoasa sau cine stie ce dar arata diferit fata de alte 307, am pus foarte mult suflet la ea si eu zic ca orice masina reflecta personalitatea...
Forum:
Masina mea Peugeot
24-09-08, 16:18
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
Am facut schimb cu 206 si am mai primit 1100eur.
Forum:
Masina mea Peugeot
14-09-08, 13:04
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
DACA AJUNGEAI SI U IN SITUATIA IN CARE NICI CEI DE LA REPREZENTANTA NU STIAU SA-TI SPUNA CE ARE SAU SA-TI REPARE MASINA CRED CA SI TU AJUNGEAI SA ITI DORESTI SA SCAPI DE EA SI SA-TI IEI ORICE MASINA
Forum:
Masina mea Peugeot
04-09-08, 18:46
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
Nu o mai am am vandut-o. Acum am doar 206.
Forum:
Masina mea Peugeot
14-06-08, 02:51
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
Multumesc pentru sfaturi.
Forum:
Masina mea Peugeot
13-06-08, 15:47
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
si ceva poze mai noi
Forum:
Tuning Exterior
01-06-08, 23:46
Replies:
40
Neoane Undercar Germania
Views:
3,754
Posted By
PH86KLA
Re: Neoane Undercar Germania
cate neoane sunt in set si la ce dimensiuni?
Forum:
Tuning Exterior
01-06-08, 23:43
Replies:
338
Body kit-uri
Views:
21,574
Posted By
PH86KLA
Re: Body kit-uri
salut. as vrea ceva in genul la 206 albastru, dar al meu e in 5 usi. daca se poate un pret(bara fata si spate, praguri si eleronul)
Forum:
Masina mea Peugeot
01-06-08, 14:59
Replies:
47
206 Tuning
Views:
5,761
Posted By
PH86KLA
Re: 206 Tuning
cat te-a costat? misto, sa le vedem vopsite.
Forum:
Masina mea Peugeot
27-05-08, 21:25
Replies:
6
peugeotu' meu 206
Views:
1,287
Posted By
PH86KLA
Re: peugeotu' meu 206
Misto Masina. Sa O Stapanesti Sanatos Dar Trebuie Sa O Lasi Mai Jos Si Sa-i Montezi Pragurile
Forum:
Masina mea Peugeot
29-04-08, 21:05
Replies:
5
Un lion de Sinaia
Views:
1,342
Posted By
PH86KLA
Re: Un lion de Sinaia
misto masina si cred ca te-am vazut odata prin campina. poate ne intalnim vreodata si sa vi cu mai multi posesori de peugeot sa ne mai sfatuim si noi. daca ma vezi vreo data sa ma opresti. iti pun...
Forum:
Masina mea Peugeot
19-04-08, 16:54
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
nu mai zice nimeni nimic?
Forum:
Masina mea Peugeot
11-04-08, 15:04
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: De la 307 la 206
206 mi se pare o masina mult mai buna pt tuning.
2002, 1.4 benzina, aer cond, servo dir, abs, senzori de ploaie si de lumina, geamuri el fata si inca cateva. 90.000km, incet incet o sa-l facem si pe...
Forum:
Masina mea Peugeot
09-04-08, 22:10
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
sa vandut leutzu!!!
si a venit altu mai mic adica 206
o sa pun poze zilele astea cu el
Forum:
Masina mea Peugeot
05-04-08, 21:14
Replies:
189
Sticky:
PEUGEOT DRIVER - Usergrup pentru posesorii de Peugeot
Views:
24,714
Posted By
PH86KLA
Re: PEUGEOT DRIVER - Usergrup pentru posesorii de Peugeot
fratilor ma bag si mai bagati si altii ca-i gratis
Forum:
Masina mea Peugeot
03-04-08, 23:07
Replies:
57
307
Views:
6,115
Posted By
PH86KLA
Re: 307
la ce pret?
Forum:
Masina mea Peugeot
03-04-08, 22:50
Replies:
45
Al meu 406
Views:
5,864
Posted By
PH86KLA
Re: Al meu 406
a avut si fratele meu un 406 motor de 2000 pe benzina dar la ce spui tu ca are 130cp al tau cu 1.8 eu nu prea cred ca eu il faceam cu al meu 307 2.0 hdi 90cp si nu imi placea cum se infigea deloc. in...
Forum:
Masina mea Peugeot
30-03-08, 14:01
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
vreau ceva mai nou pe benzina
Forum:
Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
23-03-08, 19:23
Replies:
7
Nu Stiu Ce Sa Ii Mai Fac La Un 2.0hdi De Pe Un 307
Views:
1,129
Posted By
PH86KLA
Re: Nu Stiu Ce Sa Ii Mai Fac La Un 2.0hdi De Pe Un 307
sonda de temperatura a apei sau garnitura de chiuloasa
Forum:
Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
21-03-08, 16:26
Replies:
7
Nu Stiu Ce Sa Ii Mai Fac La Un 2.0hdi De Pe Un 307
Views:
1,129
Posted By
PH86KLA
Re: Nu Stiu Ce Sa Ii Mai Fac La Un 2.0hdi De Pe Un 307
Nu Mai Zice Nimeni Nimic? Sau Nu Va Intereseaza?
Forum:
Masina mea Alfa Romeo
20-03-08, 23:26
Replies:
38
Alfa 146
Views:
6,196
Posted By
PH86KLA
Re: Alfa 146
senzorul care inregistreaza aerul adica debitmetrul de aer (asa cred eu). daca stau sa povestesc ce am patit si eu cu peugeotul meu cred ca mi-ar trebui vreo 2 pagini. nu te speria si ai rabdare ca...
Forum:
Masina mea Ford
20-03-08, 22:26
Replies:
27
Ford Focus MK2 1.6 16V '05
Views:
4,893
Posted By
PH86KLA
Re: Focus '05
super tare. daca imi dau masina vreau sa-mi iau focus
Forum:
Masina mea Peugeot
20-03-08, 18:49
Replies:
17
Ma ajutati si pe mine?pls
Views:
1,591
Posted By
PH86KLA
Re: Ma ajutati si pe mine?pls
Eu Mi-am Luat Tot Kitul Cu Tot Cu Pompa De La Meteor Si Am Dat Pe El 350 Ron. Mana Dew Lucru Nu M-a Costat Nimic K Am Schimbat-o Cu Un Prieten Care Lucreaza La Un Servis Bun. Dezavantajul Este Ca...
Forum:
Masina mea Peugeot
20-03-08, 18:31
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
Cine E Interesat O Am De Vanzare 7600 Eur. 0766527383
Forum:
Masina mea Peugeot
20-03-08, 18:29
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
deocamdata i-am tras niste dungute sa vad cum ii sta si un pic de muzica. mai usurel ca nu suntem intr0o stare financiara proasta. astept si parerea voastra :twisted:
Forum:
Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
07-03-08, 10:57
Replies:
7
Nu Stiu Ce Sa Ii Mai Fac La Un 2.0hdi De Pe Un 307
Views:
1,129
Posted By
PH86KLA
Re: Nu Stiu Ce Sa Ii Mai Fac La Un 2.0hdi De Pe Un 307
am cerut explicatii dar romanul tot roman este. odata ce am incheiat actele si i-am dat banii la durut in cot de mine.
P.S. sa nu cumparati ma sini din parcul AUTOPART din Deva, sunt cei mai...
Forum:
Masina mea Dacia
02-03-08, 16:13
Replies:
2,482
Poll:
Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
Views:
595,641
Posted By
PH86KLA
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
nu mai am dacie momentan, dar a ta e chiar belea. cred ca o sa-mi vand masina pe care o am si o sa-mi iau o dacie ca la ce drumuri avem si la cat am bagat in masina mea, daca aveam o dacie cred ca te...
Forum:
Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
01-03-08, 20:49
Replies:
7
Nu Stiu Ce Sa Ii Mai Fac La Un 2.0hdi De Pe Un 307
Views:
1,129
Posted By
PH86KLA
Nu Stiu Ce Sa Ii Mai Fac La Un 2.0hdi De Pe Un 307
am un peugeot 307 2.0hdi din 2001 din luna august 2007. imediat cum l-am luat dupa ce i-am facut proba si nu a avut nimic pt k era motorul rece, cum am plecat de la proprietar la 500 metri mi s-a...
Forum:
Bazar AUTO - MASINI
01-03-08, 18:11
Replies:
30
Vand VOLKSWAGEN BORA (Novolari Concept) !!
Views:
5,825
Posted By
PH86KLA
Re: Vand VOLKSWAGEN BORA (Novolari Concept) !!
frate daca aveam banii o luam eu. bafta!!! asta daca mai e de vanzare.
Forum:
Masina mea Peugeot
01-03-08, 17:17
Replies:
65
my 206
Views:
6,877
Posted By
PH86KLA
Re: my 206
cat te-a costat arcurile?
Forum:
Masina mea Peugeot
01-03-08, 16:54
Replies:
26
Al meu 406 coupe :D
Views:
3,858
Posted By
PH86KLA
Re: Al meu 406 coupe :D
a fost la dyno cu ea sa vada?
Forum:
Alte discutii Peugeot
17-02-08, 20:16
Replies:
3
Anbreiaj 307
Views:
1,483
Posted By
PH86KLA
Re: Anbreiaj 307
ce probleme ati avut cu ambreiajul ca am si eu un 307 2.0hdi si e cam tare pedala. cumva e stricat? sau trebuie sa-l aerisesc? de intrat, intra bine in viteze si nu am avut probleme.
Forum:
Masina mea Peugeot
16-02-08, 23:08
Replies:
11
si al meu 307
Views:
1,641
Posted By
PH86KLA
Re: si al meu 307
Ai Un Motor Super Tare Pe Ea Care Face Multe Drcii. Te Sfatuiesc Sa Ai Grija De Ea Si Sa Conduci Cu Atentie Si Neaaparat Sa-i Schimbi Evacuarea Ca La Asa Motor Imi Dau Seama Cum Se Va Auzi.
Forum:
Masina mea Peugeot
16-02-08, 23:03
Replies:
47
206 Tuning
Views:
5,761
Posted By
PH86KLA
Re: 206 Tuning
Pentru Inceput Te Sfatuiesc Sa O Vopsesti Toata Alba Si Sa-i Pui Niste Jante. Dupa Aceea Stopuri Cu Leduri, Bari Praguri, Evacuare Si Ceva Muzica Si Zic Ca Va Iesi Bine, Depinde Care Sunt Gusturile...
Forum:
Masina mea Peugeot
16-02-08, 22:57
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
Nu Ii Vopsesc Decat Haionul, Nu Tot Spatele. Motorul Este De 2.0 Hdi, 90cp, An2001. Vreau Sa-i Pun Cip Dar Am Vazut La Cineva Pe Forum Ca Se Pot Pune Ceva Caluti Pe Ea Umbland La Soft. O Sa Ma...
Forum:
Peugeot tuning
14-02-08, 19:30
Replies:
26
Kit KL pt Peugeot 307 Break
Views:
6,250
Posted By
PH86KLA
Re: Kit KL pt Peugeot 307 Break
asta e masina
Forum:
Peugeot tuning
14-02-08, 19:26
Replies:
26
Kit KL pt Peugeot 307 Break
Views:
6,250
Posted By
PH86KLA
Re: Kit KL pt Peugeot 307 Break
as vrea si eu bara fata pt 307 2001. o prefer pe cea cu plasa dar merge si cealalta. imi spui ce trebuie sa fac, sunt din campina ph
Forum:
Masina mea Peugeot
14-02-08, 19:22
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
in curand o sa vina pozele cu masina pe jumatate neagra, bandourile vopsite albe si jante pe 17 originale peugeot
Forum:
Masina mea Peugeot
14-02-08, 18:39
Replies:
13
My 406 HDI
Views:
2,251
Posted By
PH86KLA
Re: My 406 HDI
tare masinutza mai ales ca-i alba. sa ai grja de ea
Forum:
Masina mea Peugeot
14-02-08, 18:28
Replies:
201
Peugeot 206 ade
Views:
24,385
Posted By
PH86KLA
Re: Peugeot 206 ade
sal. eu am un leutz 307 2.0hdi, 90 cp. cat te-a costat sistemul audio si pls spune-mi si mie mai multe despre modificarea la motor ca as vrea sa mai pun si eu cativa caluti pe ea si ma gandeam sa o...
Forum:
PROMOTII pe 4TuningRO
12-02-08, 21:29
Replies:
557
Kituri discuri frana Brembo si Brembo GT cu discount de 5%
Views:
101,214
Posted By
PH86KLA
Re: Kituri discuri frana Brembo si Brembo GT cu discount de 5%
pt peugeot 307 2.0 hdi,an2001, 90 cp, discuri fata/spate si daca se poate si etrierii
Forum:
Masina mea Peugeot
10-02-08, 15:32
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
care ziceti ca ar arata mai bine pe masina
Forum:
Masina mea Peugeot
10-02-08, 15:17
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
dati-mi un sfat la masca fara sigla. de unde o cumpar si un pret.
Forum:
Masina mea Peugeot
10-02-08, 15:15
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
o sa-mi pun jante de 17" in curand. pleoapele nu-mi reduc luminozitatea decat la faza lunga, dar putin.
Forum:
Masina mea Peugeot
10-02-08, 15:06
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307
as vrea sa-mi vopsesc capota, plafonul si spatele in culoarea neagra. ce ziceti?
Forum:
Masina mea Peugeot
09-02-08, 20:53
Replies:
34
Astept Pareri Peugeot 307
Views:
6,958
Posted By
PH86KLA
Astept Pareri Peugeot 307
Nu E Cine Stie Ce Dar Pe Viitor O Sa Fie Mai Bine.
Showing results 1 to 48 of 48
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -