Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 48 of 48
Search took 0.04 seconds.
Search: Posts Made By: PH86KLA
Forum: Bazar AUTO - MASINI 30-03-09, 14:02
Replies: 0
Views: 398
Posted By PH86KLA
BMW 520, an 1990

JANTE ALIAJ, OGLINZI ELECTRICE, INCHIDERE CENTRALIZATA, SERVO TOTAL, INSCRISA IN BULGARIA, STARE FOARTE BUNA, PRET 1300 EUR, SAU SCHIMB CU MASINA DIESEL, 0761610207
Forum: Alte Anunturi Piese 07-11-08, 13:44
Replies: 0
Views: 478
Posted By PH86KLA
VAND SET TAMPOANE MOTOR VW GOLF IV 1.6 16V NOI NOUTE IN CUTIE

TAMPOANE MOTOR VW GOLF IV 1.6 16V NOI NOUTE, IN CUTIE NEFOLOSITE.
TOATE 3 LA PRET 400LEI
0733219495
Forum: Masina mea Peugeot 25-09-08, 19:48
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

Nu am zis niciodata ca masina mea era ceea mai frumoasa sau cine stie ce dar arata diferit fata de alte 307, am pus foarte mult suflet la ea si eu zic ca orice masina reflecta personalitatea...
Forum: Masina mea Peugeot 24-09-08, 16:18
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

Am facut schimb cu 206 si am mai primit 1100eur.
Forum: Masina mea Peugeot 14-09-08, 13:04
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

DACA AJUNGEAI SI U IN SITUATIA IN CARE NICI CEI DE LA REPREZENTANTA NU STIAU SA-TI SPUNA CE ARE SAU SA-TI REPARE MASINA CRED CA SI TU AJUNGEAI SA ITI DORESTI SA SCAPI DE EA SI SA-TI IEI ORICE MASINA
Forum: Masina mea Peugeot 04-09-08, 18:46
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

Nu o mai am am vandut-o. Acum am doar 206.
Forum: Masina mea Peugeot 14-06-08, 02:51
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

Multumesc pentru sfaturi.
Forum: Masina mea Peugeot 13-06-08, 15:47
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

si ceva poze mai noi
Forum: Tuning Exterior 01-06-08, 23:46
Replies: 40
Views: 3,754
Posted By PH86KLA
Re: Neoane Undercar Germania

cate neoane sunt in set si la ce dimensiuni?
Forum: Tuning Exterior 01-06-08, 23:43
Replies: 338
Views: 21,574
Posted By PH86KLA
Re: Body kit-uri

salut. as vrea ceva in genul la 206 albastru, dar al meu e in 5 usi. daca se poate un pret(bara fata si spate, praguri si eleronul)
Forum: Masina mea Peugeot 01-06-08, 14:59
Replies: 47
Views: 5,761
Posted By PH86KLA
Re: 206 Tuning

cat te-a costat? misto, sa le vedem vopsite.
Forum: Masina mea Peugeot 27-05-08, 21:25
Replies: 6
Views: 1,287
Posted By PH86KLA
Re: peugeotu' meu 206

Misto Masina. Sa O Stapanesti Sanatos Dar Trebuie Sa O Lasi Mai Jos Si Sa-i Montezi Pragurile
Forum: Masina mea Peugeot 29-04-08, 21:05
Replies: 5
Views: 1,342
Posted By PH86KLA
Re: Un lion de Sinaia

misto masina si cred ca te-am vazut odata prin campina. poate ne intalnim vreodata si sa vi cu mai multi posesori de peugeot sa ne mai sfatuim si noi. daca ma vezi vreo data sa ma opresti. iti pun...
Forum: Masina mea Peugeot 19-04-08, 16:54
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

nu mai zice nimeni nimic?
Forum: Masina mea Peugeot 11-04-08, 15:04
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: De la 307 la 206

206 mi se pare o masina mult mai buna pt tuning.
2002, 1.4 benzina, aer cond, servo dir, abs, senzori de ploaie si de lumina, geamuri el fata si inca cateva. 90.000km, incet incet o sa-l facem si pe...
Forum: Masina mea Peugeot 09-04-08, 22:10
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

sa vandut leutzu!!!
si a venit altu mai mic adica 206
o sa pun poze zilele astea cu el
Forum: Masina mea Peugeot 05-04-08, 21:14
Replies: 189
Views: 24,714
Posted By PH86KLA
Re: PEUGEOT DRIVER - Usergrup pentru posesorii de Peugeot

fratilor ma bag si mai bagati si altii ca-i gratis
Forum: Masina mea Peugeot 03-04-08, 23:07
Replies: 57
307
Views: 6,115
Posted By PH86KLA
Re: 307

la ce pret?
Forum: Masina mea Peugeot 03-04-08, 22:50
Replies: 45
Views: 5,864
Posted By PH86KLA
Re: Al meu 406

a avut si fratele meu un 406 motor de 2000 pe benzina dar la ce spui tu ca are 130cp al tau cu 1.8 eu nu prea cred ca eu il faceam cu al meu 307 2.0 hdi 90cp si nu imi placea cum se infigea deloc. in...
Forum: Masina mea Peugeot 30-03-08, 14:01
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

vreau ceva mai nou pe benzina
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto 23-03-08, 19:23
Replies: 7
Views: 1,129
Posted By PH86KLA
Re: Nu Stiu Ce Sa Ii Mai Fac La Un 2.0hdi De Pe Un 307

sonda de temperatura a apei sau garnitura de chiuloasa
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto 21-03-08, 16:26
Replies: 7
Views: 1,129
Posted By PH86KLA
Re: Nu Stiu Ce Sa Ii Mai Fac La Un 2.0hdi De Pe Un 307

Nu Mai Zice Nimeni Nimic? Sau Nu Va Intereseaza?
Forum: Masina mea Alfa Romeo 20-03-08, 23:26
Replies: 38
Views: 6,196
Posted By PH86KLA
Re: Alfa 146

senzorul care inregistreaza aerul adica debitmetrul de aer (asa cred eu). daca stau sa povestesc ce am patit si eu cu peugeotul meu cred ca mi-ar trebui vreo 2 pagini. nu te speria si ai rabdare ca...
Forum: Masina mea Ford 20-03-08, 22:26
Replies: 27
Views: 4,893
Posted By PH86KLA
Re: Focus '05

super tare. daca imi dau masina vreau sa-mi iau focus
Forum: Masina mea Peugeot 20-03-08, 18:49
Replies: 17
Views: 1,591
Posted By PH86KLA
Re: Ma ajutati si pe mine?pls

Eu Mi-am Luat Tot Kitul Cu Tot Cu Pompa De La Meteor Si Am Dat Pe El 350 Ron. Mana Dew Lucru Nu M-a Costat Nimic K Am Schimbat-o Cu Un Prieten Care Lucreaza La Un Servis Bun. Dezavantajul Este Ca...
Forum: Masina mea Peugeot 20-03-08, 18:31
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

Cine E Interesat O Am De Vanzare 7600 Eur. 0766527383
Forum: Masina mea Peugeot 20-03-08, 18:29
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

deocamdata i-am tras niste dungute sa vad cum ii sta si un pic de muzica. mai usurel ca nu suntem intr0o stare financiara proasta. astept si parerea voastra :twisted:
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto 07-03-08, 10:57
Replies: 7
Views: 1,129
Posted By PH86KLA
Re: Nu Stiu Ce Sa Ii Mai Fac La Un 2.0hdi De Pe Un 307

am cerut explicatii dar romanul tot roman este. odata ce am incheiat actele si i-am dat banii la durut in cot de mine.
P.S. sa nu cumparati ma sini din parcul AUTOPART din Deva, sunt cei mai...
Forum: Masina mea Dacia 02-03-08, 16:13
Replies: 2,482
Views: 595,641
Posted By PH86KLA
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU

nu mai am dacie momentan, dar a ta e chiar belea. cred ca o sa-mi vand masina pe care o am si o sa-mi iau o dacie ca la ce drumuri avem si la cat am bagat in masina mea, daca aveam o dacie cred ca te...
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto 01-03-08, 20:49
Replies: 7
Views: 1,129
Posted By PH86KLA
Nu Stiu Ce Sa Ii Mai Fac La Un 2.0hdi De Pe Un 307

am un peugeot 307 2.0hdi din 2001 din luna august 2007. imediat cum l-am luat dupa ce i-am facut proba si nu a avut nimic pt k era motorul rece, cum am plecat de la proprietar la 500 metri mi s-a...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 01-03-08, 18:11
Replies: 30
Views: 5,825
Posted By PH86KLA
Re: Vand VOLKSWAGEN BORA (Novolari Concept) !!

frate daca aveam banii o luam eu. bafta!!! asta daca mai e de vanzare.
Forum: Masina mea Peugeot 01-03-08, 17:17
Replies: 65
Views: 6,877
Posted By PH86KLA
Re: my 206

cat te-a costat arcurile?
Forum: Masina mea Peugeot 01-03-08, 16:54
Replies: 26
Views: 3,858
Posted By PH86KLA
Re: Al meu 406 coupe :D

a fost la dyno cu ea sa vada?
Forum: Alte discutii Peugeot 17-02-08, 20:16
Replies: 3
Views: 1,483
Posted By PH86KLA
Re: Anbreiaj 307

ce probleme ati avut cu ambreiajul ca am si eu un 307 2.0hdi si e cam tare pedala. cumva e stricat? sau trebuie sa-l aerisesc? de intrat, intra bine in viteze si nu am avut probleme.
Forum: Masina mea Peugeot 16-02-08, 23:08
Replies: 11
Views: 1,641
Posted By PH86KLA
Re: si al meu 307

Ai Un Motor Super Tare Pe Ea Care Face Multe Drcii. Te Sfatuiesc Sa Ai Grija De Ea Si Sa Conduci Cu Atentie Si Neaaparat Sa-i Schimbi Evacuarea Ca La Asa Motor Imi Dau Seama Cum Se Va Auzi.
Forum: Masina mea Peugeot 16-02-08, 23:03
Replies: 47
Views: 5,761
Posted By PH86KLA
Re: 206 Tuning

Pentru Inceput Te Sfatuiesc Sa O Vopsesti Toata Alba Si Sa-i Pui Niste Jante. Dupa Aceea Stopuri Cu Leduri, Bari Praguri, Evacuare Si Ceva Muzica Si Zic Ca Va Iesi Bine, Depinde Care Sunt Gusturile...
Forum: Masina mea Peugeot 16-02-08, 22:57
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

Nu Ii Vopsesc Decat Haionul, Nu Tot Spatele. Motorul Este De 2.0 Hdi, 90cp, An2001. Vreau Sa-i Pun Cip Dar Am Vazut La Cineva Pe Forum Ca Se Pot Pune Ceva Caluti Pe Ea Umbland La Soft. O Sa Ma...
Forum: Peugeot tuning 14-02-08, 19:30
Replies: 26
Views: 6,250
Posted By PH86KLA
Forum: Peugeot tuning 14-02-08, 19:26
Replies: 26
Views: 6,250
Posted By PH86KLA
Re: Kit KL pt Peugeot 307 Break

as vrea si eu bara fata pt 307 2001. o prefer pe cea cu plasa dar merge si cealalta. imi spui ce trebuie sa fac, sunt din campina ph
Forum: Masina mea Peugeot 14-02-08, 19:22
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

in curand o sa vina pozele cu masina pe jumatate neagra, bandourile vopsite albe si jante pe 17 originale peugeot
Forum: Masina mea Peugeot 14-02-08, 18:39
Replies: 13
Views: 2,251
Posted By PH86KLA
Re: My 406 HDI

tare masinutza mai ales ca-i alba. sa ai grja de ea
Forum: Masina mea Peugeot 14-02-08, 18:28
Replies: 201
Views: 24,385
Posted By PH86KLA
Re: Peugeot 206 ade

sal. eu am un leutz 307 2.0hdi, 90 cp. cat te-a costat sistemul audio si pls spune-mi si mie mai multe despre modificarea la motor ca as vrea sa mai pun si eu cativa caluti pe ea si ma gandeam sa o...
Forum: PROMOTII pe 4TuningRO 12-02-08, 21:29
Replies: 557
Views: 101,214
Posted By PH86KLA
Re: Kituri discuri frana Brembo si Brembo GT cu discount de 5%

pt peugeot 307 2.0 hdi,an2001, 90 cp, discuri fata/spate si daca se poate si etrierii
Forum: Masina mea Peugeot 10-02-08, 15:32
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

care ziceti ca ar arata mai bine pe masina
Forum: Masina mea Peugeot 10-02-08, 15:17
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

dati-mi un sfat la masca fara sigla. de unde o cumpar si un pret.
Forum: Masina mea Peugeot 10-02-08, 15:15
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

o sa-mi pun jante de 17" in curand. pleoapele nu-mi reduc luminozitatea decat la faza lunga, dar putin.
Forum: Masina mea Peugeot 10-02-08, 15:06
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Re: Astept Pareri Peugeot 307

as vrea sa-mi vopsesc capota, plafonul si spatele in culoarea neagra. ce ziceti?
Forum: Masina mea Peugeot 09-02-08, 20:53
Replies: 34
Views: 6,958
Posted By PH86KLA
Astept Pareri Peugeot 307

Nu E Cine Stie Ce Dar Pe Viitor O Sa Fie Mai Bine.
Showing results 1 to 48 of 48

 
- Copyright 2026 4Tuning -