Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
06-01-08, 13:42
|
|
Replies: 21
Views: 2,181
Re: Problema pornire!
ma mersy mult hai sa-ti zic........e fiesta rs din 2000 motor zetec s 1.6 16v 105 cai akuma ce sa zic......dk o imping se invart curelele alea de jos care cred k sunt de la electromotor dar curelele...
|
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
05-01-08, 22:41
|
|
Replies: 21
Views: 2,181
Re: Problema pornire!
nt98adu---dk era electromotoru nu trebuia sa o ia impinsa? nush intreb sigur e bendixu? am sa incerc
|
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
05-01-08, 18:49
|
|
Replies: 21
Views: 2,181
Re: Problema pornire!
fratilor scuze k am intrat peste voi cum imi fak un thread sa zic ce problema am? am sa incerc faza cu electromotoru
|
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
05-01-08, 01:30
|
|
Replies: 14
Views: 1,590
Re: ford
am si eu o mare rugaminte care se pricepe la ford sa-mi zica si mie 2 chestii: prima->mi-a murit masina fratilor la 70 la ora complet si numai porneste deloc de la ce poate fi ?stie sau e careva care...
|