Forum: DVD / TV Auto / Navigatii
14-12-07, 08:13
|
|
Replies: 0
Views: 508
caut modul pt sitemul de navigatie
Buna , am un bmw 525 cu navigatia mare in bord la care s-a ars modulul.
Daca poate sa ma ajute cineva sa gasesc piesa va rog sa ma contactati.
telefon : 0727164406
|