Forum: Dezmembrari si Piese SH
22-12-07, 14:52
|
|
Replies: 0
Views: 346
|
Forum: Anunturi Auto VW
09-12-07, 15:20
|
|
Replies: 21
Views: 2,716
Salut am un VW Corrado G60. Ma intereseaza un...
Salut am un VW Corrado G60. Ma intereseaza un body kit, si separat niste bari fata, spate, grila... poti sa imi arati cam tot ce ai putea aduce pt un corrado din punctul asta de vedere... mersi
...
|
Forum: Alte discutii VW
05-12-07, 00:56
|
|
Replies: 246
Views: 28,957
Re: Corrado/Scirocco : Salutare
Salut baieti. Am un Corrado G60 din '92. Am si eu o intrebare pentru voi. Trebuie sa schimb parbrizul si sunt curios daca cumva gasesc pe undeva sau daca stiti poate se potriveste de la un alt model...
|