Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 13 of 13
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: shurik
Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ? 19-02-09, 10:40
Replies: 9
Views: 1,421
Posted By shurik
Re: cai putere la un motor 1.4 monoinjector

ala nu era topicul meu a lun prieten de al meu scris de pe profilu meu
daca vreti sa ma ajutati bine daca nu treaba voatra
Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ? 18-02-09, 10:47
Replies: 9
Views: 1,421
Posted By shurik
Re: cai putere la un motor 1.4 monoinjector

pai poti sami zici ce pot adauga niste poze ceva
Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ? 18-02-09, 10:11
Replies: 9
Views: 1,421
Posted By shurik
Re: cai putere la un motor 1.4 monoinjector

mda dar putem si vb si pe net ca eu sint in grecia
Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ? 18-02-09, 09:39
Replies: 9
Views: 1,421
Posted By shurik
Re: cai putere la un motor 1.4 monoinjector

asta nu ma intereseaza vreu doar sai investez banii cu folos
Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ? 17-02-09, 15:30
Replies: 9
Views: 1,421
Posted By shurik
Talking cai putere la un motor 1.4 monoinjector

ce asputea face pentru a cistiga cai putere la o lancie delta 1.4 monoinjector
Forum: Generalitati tuning 15-01-09, 23:36
Replies: 0
Views: 707
Posted By shurik
Question fibra de sticla HELP

CINE MA POATE AJUTA CU O LUCRARE DE FIBRA DE STIKLA CEVA CIATURI CU DESCRIEREA CUM A FACE O LUCRARE DE FIBRA DE STIC:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2LA
Forum: Masina mea Opel 26-02-08, 19:31
Replies: 35
Views: 3,370
Posted By shurik
Re: Masina mea : Opel Corsa

Arata bine frate
(dar nuti pare ca eleronu de pe spate ii strika toata frumusetzea :P)
in rest ok
pafta
Forum: Discutii generale masini 30-01-08, 19:59
Replies: 5
Views: 751
Posted By shurik
Re: Fiat Stilo Help????

asta ziceam si eu frate ca e un motor prea mik da asta nui chiar asa mare problema nu o eau pentru a fugi alte calitati proate bune la ia
Forum: Discutii generale masini 29-01-08, 20:47
Replies: 5
Views: 751
Posted By shurik
Cool Fiat Stilo Help????

Salut la toti stau pe ginduri la un Fiat Stilo 1.250 cc din 2003 parerile voastre e masina buna sua nu face sa o cumpar plizzzzz:sad:



Multzumesc!!!
Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ? 01-12-07, 15:46
Replies: 17
Views: 2,175
Posted By shurik
Re: mustang

Florin Cars Man Nu O Vind Si Niki Nu Am E Gind Vreu Doar Ajutor Daca Poti Ajutama Plizzz
Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ? 30-11-07, 17:12
Replies: 17
Views: 2,175
Posted By shurik
Re: mustang

daca se vindea scrieam
Forum: Ford tuning 29-11-07, 09:48
Replies: 30
Views: 4,897
Posted By shurik
Re: Ford Mustang super START

tare frate am si eu un mustang tot vechi si mai rau si puturos ajutama dava ai chef scrie plizzz
Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ? 29-11-07, 09:27
Replies: 17
Views: 2,175
Posted By shurik
Unhappy mustang

Salut si bine vam gasit pe toti sunt nou pe la voi nu de mult am dat de forumul asta am si eu o problema pe care nu o pot rezolva nici cum caut peste tot si nu gasesc nimic .Am un ford mustand 1980...
Showing results 1 to 13 of 13

 
- Copyright 2026 4Tuning -