Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 9 of 9
Search took 0.03 seconds.
Search: Posts Made By: catana
Forum: Zona tehnica Audi 16-01-09, 11:44
Replies: 10
Views: 1,774
Posted By catana
Re: Audi 100 TD cu probleme

NU ,MULTUMESC MOT MERGE BINE PROBLEMA E ESTA CU PUSUL LA PUNCT
Forum: Zona tehnica Audi 15-01-09, 14:25
Replies: 10
Views: 1,774
Posted By catana
Re: Audi 100 TD cu probleme

am pus volanta la semn [are o liniuta si un 0] axa cu cama la semn si am vazut si la pompa o taietura pe fulie dar nu stiu cum vine.pompa este bosch si are fulia pe con cu pana
Forum: Zona tehnica Audi 13-01-09, 11:27
Replies: 4
Views: 1,783
Posted By catana
INTREBARE PT NEMILOSU

salut! te rog sa-mi raspunzi la o intrebare pt ca stiu ca numai tu ai 2,2t 170cp .chiulasa facuta cu semeringuri noi si de calitate,bloc fara uzura,la viteze mari peste 120 arunca ulei pe admisie. a...
Forum: Zona tehnica Audi 13-01-09, 11:21
Replies: 10
Views: 1,774
Posted By catana
Re: Audi 100 TD cu probleme

iata ca am si eu o problema :am schimbat cureaua de la pompa de inj si porneste f greu si merge in valuri si fum la greu .....va rog cine stie sa-mi spuna care sunt semnele corecte? la motor le stiu...
Forum: Dezmembrari si Piese SH 01-04-08, 19:11
Replies: 0
Views: 391
Posted By catana
radiator ac skoda

vand radiator skoda octavia tel 0744204212
Forum: Masina mea Audi 23-03-08, 12:40
Replies: 8
Views: 1,779
Posted By catana
Re: Masina mea Audi 200

cat ai dat pe ea?
Forum: Zona tehnica Audi 13-10-07, 21:05
Replies: 10
Views: 1,774
Posted By catana
Re: Audi 100 TD cu probleme

AM MAI DISCUTAT PROBLEME ASTA CU MAI MULTI ,PARERILE DIFERA. DACA SE RUPE CUREAUA SI LA BENZ SI LA DIESEL SE INDOAIE SUPAPELE? UNII ZIC CA SE OPRESTE MOTORUL PUR SI SIMPLU SAU E CHESTIE DE NOROC CUM...
Forum: Zona tehnica Audi 26-09-07, 10:01
Replies: 10
Views: 1,774
Posted By catana
Re: Audi 100 TD cu probleme

MA ROADE ,CUM S-A RUPT? DE CE?
Forum: Zona tehnica Audi 26-09-07, 09:54
Replies: 18
Views: 3,242
Posted By catana
Re: Consum ulei Audi 100 2.2 Turbo

salutare audisti! am si eu 3 buc din care unul 2,2 10 v si nu consuma chiar 1,5l/1000km .am schimbat sem supape si e ok cam 2-300gr/1000km
Showing results 1 to 9 of 9

 
- Copyright 2026 4Tuning -