Forum: Alte discutii Dacia
05-08-07, 14:42
|
|
Replies: 11
Views: 1,590
Re: Problema Dacia Logan
Problema la Dacia Logan pe motorina in special este ca este foarte ieftina la cumparare si foarte scumpa la intretinere. Consumul este mic intradevar dar piesele de schimb sunt foarte scumpe. Si daca...
|
Forum: Masina mea Dacia
05-08-07, 11:44
|
|
Replies: 86
Views: 9,000
Re: Loganul meu
foarte frumos Dar sa sti ca si eu am un logan de care ca si tine am fost foarte incantat dar acum dupa un an jumate ma dezamagit tehnic vorbind am 55 mii de Km si m-au lasat 2 injectoare pe care...
|