Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 2 of 2
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: gabrielhd
Forum: Alte discutii Dacia 05-08-07, 14:42
Replies: 11
Views: 1,590
Posted By gabrielhd
Re: Problema Dacia Logan

Problema la Dacia Logan pe motorina in special este ca este foarte ieftina la cumparare si foarte scumpa la intretinere. Consumul este mic intradevar dar piesele de schimb sunt foarte scumpe. Si daca...
Forum: Masina mea Dacia 05-08-07, 11:44
Replies: 86
Views: 9,000
Posted By gabrielhd
Re: Loganul meu

foarte frumos Dar sa sti ca si eu am un logan de care ca si tine am fost foarte incantat dar acum dupa un an jumate ma dezamagit tehnic vorbind am 55 mii de Km si m-au lasat 2 injectoare pe care...
Showing results 1 to 2 of 2

 
- Copyright 2026 4Tuning -