Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 3 of 3
Search took 0.03 seconds.
Search: Posts Made By: Eclipse2u
Forum: Dacia tuning 22-08-07, 19:17
Replies: 97
Views: 16,554
Posted By Eclipse2u
Re: Cel mai tare logan din bacau. Yus design.

eu cred ca puteai sa-i pui niste genti mult mai marfa,in rest sunt de acord cu ce au zis baieti mai sus,eleronu e cam mare si scoatele husele alea pune ceva mai finut,laso cat mai simpla
Forum: Masina mea Dacia 19-08-07, 22:36
Replies: 738
Views: 89,394
Posted By Eclipse2u
Re: Masina mea_dacie berlina TM 24 ADY !!!

salut,sincer mie imi place cum arata masina :),ai fost foarte inspirat cu culoarea arata mult mai bn ca verdele ala,si in plus rosu e la moda in ziua de azi ;) tineo tot asa..ca sti ce faci..
Forum: Dacia tuning 19-08-07, 20:32
Replies: 114
Views: 28,792
Posted By Eclipse2u
Re: DACIA TUNNATA....MULTI ZIC CA E FRUMOASA...CE ZICETZI VOI...

Misterio de unde tiai laut lamele la spoilere ,pragurile? si cat ai dat pe ele dak se poate
Showing results 1 to 3 of 3

 
- Copyright 2026 4Tuning -