Forum: Dacia tuning
22-08-07, 19:17
|
|
Replies: 97
Views: 16,554
Re: Cel mai tare logan din bacau. Yus design.
eu cred ca puteai sa-i pui niste genti mult mai marfa,in rest sunt de acord cu ce au zis baieti mai sus,eleronu e cam mare si scoatele husele alea pune ceva mai finut,laso cat mai simpla
|
Forum: Masina mea Dacia
19-08-07, 22:36
|
|
Replies: 738
Views: 89,394
Re: Masina mea_dacie berlina TM 24 ADY !!!
salut,sincer mie imi place cum arata masina :),ai fost foarte inspirat cu culoarea arata mult mai bn ca verdele ala,si in plus rosu e la moda in ziua de azi ;) tineo tot asa..ca sti ce faci..
|
Forum: Dacia tuning
19-08-07, 20:32
|
|
Replies: 114
Views: 28,792
|