Forum: PROVOCARI
18-12-04, 16:37
|
|
Replies: 198
Views: 18,085
Re:
Care golf III 1.8 ?? Cand a fost asta ??
|
Forum: PROVOCARI
18-12-04, 15:55
|
|
Replies: 198
Views: 18,085
Re:
bobby da ma dracu numaru de tel ... va dati si gata ... vedeti care e mai bun si cu asta basta. Ce dracu o tot labariti aici ? Si aia de fac critici la adresa masinilor (pe care nici nu au visat...
|
Forum: PROVOCARI
25-11-04, 20:34
|
|
Replies: 198
Views: 18,085
|
Forum: Bucuresti - 21.11.2004
21-11-04, 23:24
|
|
Replies: 164
Views: 13,275
|
Forum: Bucuresti - 21.11.2004
21-11-04, 23:21
|
|
Replies: 164
Views: 13,275
Salut flacai. Trebuie sa`i dau dreptate lui...
Salut flacai. Trebuie sa`i dau dreptate lui secera76 ... masinile alea trebuiau sa fuga mai calumea ...Pacat de ele ... si vai de oamenii care la conduc. Soon VL-42-PAC... :lol: . Bafta!
|