Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 14 of 14
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: akaxplode
Forum: Dacia tuning 06-02-08, 21:43
Replies: 11
Views: 3,460
Posted By akaxplode
Re: Jante Solenza

am auzit si eu ca tre sa mai modific ceva ......parca era vb de planetare sau nush ....nu mai tin minte .....pana mea ...sa dus visu meu cu jante de 15" :((:(( ....imi placea fff mult ....si balansul...
Forum: Dacia tuning 31-01-08, 21:29
Replies: 11
Views: 3,460
Posted By akaxplode
Re: Jante Solenza

aha ......dar mai am o intrebare .....niste jante ats ...de unde iau si eu?? :P:D ca am tot cautat ...si gasisem la cineva decat 2 jante .....da le-a dat :((:(( :P ....
Forum: Dacia tuning 31-01-08, 20:47
Replies: 11
Views: 3,460
Posted By akaxplode
Re: Jante Solenza

Da ..am solenza ....zici ca sunt mai bune cauciucurile 186/65/15 ??? .....adik astea sunt mai inalte un pic ....nush dak m-am exprimat corect
Forum: Dacia tuning 29-01-08, 23:43
Replies: 11
Views: 3,460
Posted By akaxplode
Re: Jante Solenza

am si eu o intrebare .....daca imi cumpar 4 jante ATS ...si le pun direct pe masina ...mai trebuie facute modificari ...ca sa stiu la ce ma astept :D (15")
Forum: Jante si Anvelope 27-01-08, 16:32
Replies: 11
Views: 972
Posted By akaxplode
Re: vand jante borbet

sal .....dar pe solenza merg puse .....ca am tot cautat dar nu stiam cum se numesc ....aku stiu :P:D ...cam la ce pret ajung ...ms :*:*
Forum: Dacia tuning 22-09-07, 23:21
Replies: 66
Views: 12,544
Posted By akaxplode
Re: Angel Eyes pentru Dacia Berlina

exista angel eyes pt solenza ?? :-? :D:)
Forum: Dacia tuning 22-09-07, 23:18
Replies: 53
Views: 34,890
Posted By akaxplode
Re: Tuning solenza

sal ...
am si eu o intrebare ....mai degraba o nelamurire .....dak pun jante de 15 pe solenza se poate trece de rar (in talon scrie r 13) ....astept rasp:P
Forum: Dacia tuning 08-09-07, 15:23
Replies: 53
Views: 34,890
Posted By akaxplode
Re: Tuning solenza

am si eu o intrebare ......(pt o solenza)
cine imi poate spune si mie cum fac si eu sau ce tre facut atunci cand bag dintr-o treapta in alta sa se auda fluieratul acela ......nush dak intelegeti dar...
Forum: Masina mea Dacia 18-08-07, 14:33
Replies: 1,008
Views: 266,442
Posted By akaxplode
Re: B 89 Wrc

cumpar solenza .......orice tip ....orice an .......rog seriozitate (ajutati-ma)
Forum: Zona tehnica Dacia 19-07-07, 22:27
Replies: 23
Views: 3,486
Posted By akaxplode
Re: frane mai bune pt dacie

cred ca renunt la punte ....mai bine imi iau niste jante in trei prezoane da dalea mai leate ceva gen gotti ;) (cat costa)
Forum: Zona tehnica Dacia 17-07-07, 16:06
Replies: 23
Views: 3,486
Posted By akaxplode
Re: frane mai bune pt dacie

de unde cumpar si eu o punte spate de renault duego?? ...........si la cati bani o gasesc plssssssssss
Forum: Dacia tuning 14-07-07, 02:25
Replies: 650
Views: 118,546
Posted By akaxplode
Re: STOPURI TRANSPARENTE.....PT DACIA 1310 BERLINA????

am si eu o intrebare .......dupa ce masina pot lua tamburi cu 4 prezoane pt o dacie berlina ....plsss
Forum: Masina mea Volkswagen 12-07-07, 17:46
Replies: 13
Views: 1,583
Posted By akaxplode
Re: golf 1 gti

aha ....nu sunt cam scumpe sau este pretul lor cand sunt noi (luate din magazin)
Forum: Masina mea Volkswagen 11-07-07, 23:08
Replies: 13
Views: 1,583
Posted By akaxplode
Re: golf 1 gti

frumos golf ....sa-l stapanesti sanatos .....am cautat si eu prin buc unu si nu am gasit ceva bun ......ultima varianta este germania :(( .....apropo cat este un set de jante de care ei u pe el ????
Showing results 1 to 14 of 14

 
- Copyright 2026 4Tuning -