Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 5 of 5
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: Slyboy
Forum: Hunedoara / Deva 12-01-11, 00:51
Replies: 72
Views: 17,623
Posted By Slyboy
Re: Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011

Dap ai dreptate ;) mai putzin spectacol mai multa vizionare :shock:
Forum: Hunedoara / Deva 09-01-11, 21:03
Replies: 72
Views: 17,623
Posted By Slyboy
Smile Re: Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011

Eu zic k ar fi o idee foarte buna ;) Sa scrie pe geam Beznina Mai Ieftina ;) ar fi un mesaj mai tzipator :)
Forum: Hunedoara / Deva 08-06-07, 20:46
Replies: 1,745
Views: 172,522
Posted By Slyboy
Re: Userii 4tuning din Hunedoara

HD - 03 - MIU 8) Fugitzi ca rulez pe strada :))
Forum: Hunedoara / Deva 07-06-07, 16:46
Replies: 1,745
Views: 172,522
Posted By Slyboy
Re: Userii 4tuning din Hunedoara

Si o poza cu masinutza nu se vede cine stie ce da no 8)
Forum: Hunedoara / Deva 07-06-07, 16:14
Replies: 1,745
Views: 172,522
Posted By Slyboy
Talking Salutare Toata lumea :D

Am ajuns si eu pe acilea... Nu ma mandrec cu nimik.. dar imi place de voi :lol: ... Sunt si eu din hunedoara si cunosc toate masinutzele astea mici si colorate :-P
Eu ma laud cu Dacia mea 1300 8)...
Showing results 1 to 5 of 5

 
- Copyright 2026 4Tuning -