Forum: Masina mea Renault
05-07-07, 18:58
|
|
Replies: 16
Views: 3,221
|
Forum: Masina mea Renault
05-07-07, 18:55
|
|
Replies: 16
Views: 3,221
Re: Renault 18 1.6 turbo
Ma refeream k masina de modificat pentru liniutze
are motorul de 125 cp fabrica, nu pentru uzul de toata ziua
pt aia e dacia:D :D
|
Forum: Masina mea Renault
04-07-07, 20:16
|
|
Replies: 16
Views: 3,221
Renault 18 1.6 turbo
Ma tenteaza masina si vreau sa achizitionez una si astept pareri (pro si contra) de la proprieteri si cunoscatori:D .multumesc.
|
Forum: Dacia tuning
31-05-07, 16:27
|
|
Replies: 860
Views: 257,103
Re: Dacii Speciale
ceau.sunt nou peforum.
pt npeti: poze cu masina ta cand vedem,poate si o poveste a ei.
mersi.pa.
|