Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 3 of 3
Search took 0.00 seconds.
Search: Posts Made By: TedyRomania
Forum: Zona tehnica VW 09-07-18, 15:35
Replies: 2
Views: 3,379
Posted By TedyRomania
Re: Problema PIERDERE ANTIGEL

Salut o problema similara am avut si eu la passat 1.9 tdi pierdeam antigel este un capac nu stiu cum se numeste este situat la blocul motor pana la urma sa fisurat dup schimbarea lui totul este normal
Forum: Zona tehnica VW 09-07-18, 15:32
Replies: 0
Views: 515
Posted By TedyRomania
Fum in interior passat

Buna ziua. De curand am achizitionat un vw passat 1.9 tdi an 1998. La un moment dat mi sa spart o “pastila” prin care trecea antigelul in blocul motor. dupa schimbare imi baga ulei in antigel , am...
Forum: Alte discutii VW 09-07-18, 14:15
Replies: 0
Views: 639
Posted By TedyRomania
Problema Passat 3B2

Buna ziua. De curand am achizitionat un vw passat 1.9 tdi an 1998. La un moment dat mi sa spart o “pastila” prin care trecea antigelul in blocul motor. dupa schimbare imi baga ulei in antigel , am...
Showing results 1 to 3 of 3

 
- Copyright 2026 4Tuning -