Forum: Alte discutii Ford
10-10-17, 22:01
|
|
Replies: 0
Views: 636
probleme mondeo mk 4 ,2000cm3
Buna seara am si eu o problema cu
mondeo ,mi s-a aprins becu in bord cu "Motorstorung" dupa care nu mai porneste nu invarte nimic ,apoi mi-a aparut "wegfahrschpehre aktiv" problema e ca nici nu...
|