Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 25 of 25
Search took
0.02
seconds.
Search:
Posts Made By:
Adi_G
Forum:
Subwoofere
13-10-08, 14:01
Replies:
11
Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
Views:
1,766
Posted By
Adi_G
Re: Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
OK, am inteles. Intrebam doar asa, ca nu stiam daca se poate. Super, atunci ma mai gandesc sa vad ce fac... probabil va trebui sa imi maresc bugetul.
Forum:
Consiliere achizitie audio
21-09-08, 13:41
Replies:
4
Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
Views:
1,041
Posted By
Adi_G
Re: Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
am un renault megane sedan model de-ala rotunjit 2001. inca nu m-am hotarat nici la amplif nici la sub.
Forum:
Consiliere achizitie audio
19-09-08, 21:15
Replies:
4
Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
Views:
1,041
Posted By
Adi_G
Re: Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
Merci, shefu'. Cam la concluzia asta am ajuns si eu!
Forum:
Subwoofere
02-09-08, 12:29
Replies:
11
Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
Views:
1,766
Posted By
Adi_G
Re: Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
Sigur, boss... Merci, voi vorbi cu el.
Forum:
Anunturi Auto Renault
01-09-08, 15:52
Replies:
3
Cumpar emblema megane. 30 lei.
Views:
544
Posted By
Adi_G
Re: Cumpar emblema megane. 30 lei.
Fix treaba ta. Nu vrei sa faci bani, nu te forteaza nimeni.
Forum:
Anunturi Auto Renault
30-08-08, 21:36
Replies:
3
Cumpar emblema megane. 30 lei.
Views:
544
Posted By
Adi_G
Cumpar emblema megane. 30 lei.
Cumpar emblema renault megane sedane 2(modelul rotunjit). Nu ma intereseaza cum faceti rost de ea ;) [si mie mi-a fost furata]. Ofer 30 lei + transport.
Forum:
Consiliere achizitie audio
29-08-08, 21:13
Replies:
4
Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
Views:
1,041
Posted By
Adi_G
Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
Buna ziua!
Am un Renault Megane pe care am pus:
HU Clarion DXZ588RUSB
Amplif Audison SRx-2 cu care imi amplific boxe
HERTZ Energy ESK 165. Pe spate am HERTZ Dieci DCX 690.
Dispun de...
Forum:
Subwoofere
29-08-08, 17:31
Replies:
11
Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
Views:
1,766
Posted By
Adi_G
Re: Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
Merci de sfat. Ai vreun model anume in minte?[daca se poate sa-mi spui si cat m-ar costa toata treaba] Si probabil ca o sa-mi iau "gen cutie", adica mi-as pastra sculele si nu stiu daca incape in...
Forum:
Subwoofere
29-08-08, 17:27
Replies:
11
Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
Views:
1,766
Posted By
Adi_G
Re: Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
Hertz m-am gandit sa pun[desi nu tin prea mult la asta], dar din ala gata-facut(EBX 200 R)... Nu stiu de ce nu pun ES 300D...:) Spune-mi tu avantajele care le-as avea:?:!
Probabil pentru ca:
1....
Forum:
Subwoofere auto
29-08-08, 13:44
Replies:
28
Boxe & Subwoofere Hertz Dieci & Energy & Hi-energy
Views:
2,671
Posted By
Adi_G
Re: Boxe & Subwoofere Hertz Dieci & Energy & Hi-energy
Mi ai suburi? ebx 200 / 250 r? la ce pret? merci
Forum:
Subwoofere
29-08-08, 10:57
Replies:
11
Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
Views:
1,766
Posted By
Adi_G
Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?
Buna ziua!
Am un Renault Megane pe care am pus:
HU Clarion DXZ588RUSB
Amplif Audison SRx-2 cu care imi amplific boxe
HERTZ Energy ESK 165. Pe spate am HERTZ Dieci DCX 690.
1.Dispun de...
Forum:
Transilvania Tuning Days 2007
29-06-07, 00:38
Replies:
39
Sticky:
Poze cu fetele de la TTD
Views:
11,137
Posted By
Adi_G
Re: Poze cu fetele de la TTD
La cum arata, normal ca e important. ;) :)):)):)) Si pentru mine e important sa stiu unde sta ,nr. de tel si orice alte date... :)):)) Nu stiu cum iti inchipui ca o sa-ti spuna cineva asta :)
Forum:
Zona tehnica Renault
28-06-07, 20:53
Replies:
4
Cum conectez CD Playerul la Consola?? 10X
Views:
873
Posted By
Adi_G
Re: Cum conectez CD Playerul la Consola?? 10X
Mi-am luat deja Clarion 578rusb si nu l-am mai conectat ca mi-o zis ca nu merge la fel de bine daca il legi cu adaptor la comenzi. Merci mult.
Forum:
Discutii generale
21-05-07, 13:07
Replies:
65
Ce scule v-aţi cumparat in ultima vreme?
Views:
4,916
Posted By
Adi_G
Re: Ce scule v-aţi cumparat in ultima vreme?
Corectez... DXZ578RUSB
Forum:
Discutii generale
21-05-07, 10:23
Replies:
65
Ce scule v-aţi cumparat in ultima vreme?
Views:
4,916
Posted By
Adi_G
Re: Ce scule v-aţi cumparat in ultima vreme?
HU CLARION DB568RUSB
Hertz ESK 165
Hertz DCX 690
Amplif Audison SRX 2
Cabluri
Insonorizare / Antifonare
Acuma' trebe numa' sa le duc la montat.
Forum:
Discutii generale
14-05-07, 11:43
Replies:
19
ce faceti cu sculele care le schimbati?
Views:
1,784
Posted By
Adi_G
Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
Cele vechi le bag direct pe okazii . ro .
Intrebare: Daca am pe spate niste difuri blaupunkt gt420(4 cai, 2*150W) si acum imi caut un sistem adio de aprox. 15 milioane, sa le pastrez, sau sa...
Forum:
Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
10-05-07, 10:11
Replies:
9
Cum conectez CD Playerul la Consola Volan? F. Serios. 10X
Views:
970
Posted By
Adi_G
Re: Cum conectez CD Playerul la Consola Volan? F. Serios. 10X
Am gasit site-ul si am vazut adaptorul la 2 milioane. O sa ma mai interesez si probabil o sa-l cumpar pe asta. O sa vorbesc si cu relaxx ca sa ii cer parerea in legatura cu sistemul audio care vreau...
Forum:
Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
10-05-07, 09:52
Replies:
9
Cum conectez CD Playerul la Consola Volan? F. Serios. 10X
Views:
970
Posted By
Adi_G
Re: Cum conectez CD Playerul la Consola Volan? F. Serios. 10X
OK. Poate-mi scrii pe private sau ceva numa' siteu' fara www ca o aparut stelute in loc de site. Merci inca o data.
Forum:
Cluj
09-05-07, 10:58
Replies:
336
Diverse probleme auto (Service, etc.)
Views:
33,217
Posted By
Adi_G
Re: Cer AJUTOR Profesionist. Multumesc.
Ohooo.... Brau si Night, nu ma asteptam la raspunsuri chiar asa exacte. Merci mult de tat. O sa ma apuc de cautari acuma. Thx a lotta.
Forum:
Zona tehnica Renault
09-05-07, 10:56
Replies:
4
Cum conectez CD Playerul la Consola?? 10X
Views:
873
Posted By
Adi_G
Re: Cum conectez CD Playerul la Consola?? 10X
Multumesc mult.
Forum:
Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
09-05-07, 10:55
Replies:
9
Cum conectez CD Playerul la Consola Volan? F. Serios. 10X
Views:
970
Posted By
Adi_G
Re: Cum conectez CD Playerul la Consola Volan? F. Serios. 10X
Multumesc mult de tot. O sa ma apuc de cautari. Numa' ca nu prea stiu ateliere de tuning in CJ. Am auzit ceva de unu' prin jur la Strada Muncii...
Forum:
Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
07-05-07, 17:29
Replies:
9
Cum conectez CD Playerul la Consola Volan? F. Serios. 10X
Views:
970
Posted By
Adi_G
Re: Cum conectez CD Playerul la Consola Volan? F. Serios. 10X
Asaa.... stiu ca poate nu ar trebui sa intreb asta... dar ce sa caut pe google? ce e HU? Merci mult.
Forum:
Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
07-05-07, 16:16
Replies:
9
Cum conectez CD Playerul la Consola Volan? F. Serios. 10X
Views:
970
Posted By
Adi_G
Cum conectez CD Playerul la Consola Volan? F. Serios. 10X
Probabil numai voi mi-ati putea da un raspuns satisfacator...
Mi-am cumparat un Renault Megane din 2000, care are CD playerul schimbat, adica nu cel din fabrica. Totusi, din cauza asta nu ii mai...
Forum:
Zona tehnica Renault
07-05-07, 16:14
Replies:
4
Cum conectez CD Playerul la Consola?? 10X
Views:
873
Posted By
Adi_G
Cum conectez CD Playerul la Consola?? 10X
Probabil numai voi mi-ati putea da un raspuns satisfacator...
Mi-am cumparat un Renault Megane din 2000, care are CD playerul schimbat, adica nu cel din fabrica. Totusi, din cauza asta nu ii mai...
Forum:
Cluj
07-05-07, 15:04
Replies:
336
Diverse probleme auto (Service, etc.)
Views:
33,217
Posted By
Adi_G
Cer AJUTOR Profesionist. Multumesc.
Probabil numai voi mi-ati putea da un raspuns satisfacator...
Mi-am cumparat un Renault Megane din 2000, care are CD playerul schimbat, adica nu cel din fabrica. Totusi, din cauza asta nu ii mai...
Showing results 1 to 25 of 25
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -