Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 25 of 25
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: Adi_G
Forum: Subwoofere 13-10-08, 14:01
Replies: 11
Views: 1,766
Posted By Adi_G
Re: Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?

OK, am inteles. Intrebam doar asa, ca nu stiam daca se poate. Super, atunci ma mai gandesc sa vad ce fac... probabil va trebui sa imi maresc bugetul.
Forum: Consiliere achizitie audio 21-09-08, 13:41
Replies: 4
Views: 1,041
Posted By Adi_G
Re: Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?

am un renault megane sedan model de-ala rotunjit 2001. inca nu m-am hotarat nici la amplif nici la sub.
Forum: Consiliere achizitie audio 19-09-08, 21:15
Replies: 4
Views: 1,041
Posted By Adi_G
Re: Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?

Merci, shefu'. Cam la concluzia asta am ajuns si eu!
Forum: Subwoofere 02-09-08, 12:29
Replies: 11
Views: 1,766
Posted By Adi_G
Forum: Anunturi Auto Renault 01-09-08, 15:52
Replies: 3
Views: 544
Posted By Adi_G
Re: Cumpar emblema megane. 30 lei.

Fix treaba ta. Nu vrei sa faci bani, nu te forteaza nimeni.
Forum: Anunturi Auto Renault 30-08-08, 21:36
Replies: 3
Views: 544
Posted By Adi_G
Cumpar emblema megane. 30 lei.

Cumpar emblema renault megane sedane 2(modelul rotunjit). Nu ma intereseaza cum faceti rost de ea ;) [si mie mi-a fost furata]. Ofer 30 lei + transport.
Forum: Consiliere achizitie audio 29-08-08, 21:13
Replies: 4
Views: 1,041
Posted By Adi_G
Question Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?

Buna ziua!

Am un Renault Megane pe care am pus:

HU Clarion DXZ588RUSB
Amplif Audison SRx-2 cu care imi amplific boxe
HERTZ Energy ESK 165. Pe spate am HERTZ Dieci DCX 690.

Dispun de...
Forum: Subwoofere 29-08-08, 17:31
Replies: 11
Views: 1,766
Posted By Adi_G
Smile Re: Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?

Merci de sfat. Ai vreun model anume in minte?[daca se poate sa-mi spui si cat m-ar costa toata treaba] Si probabil ca o sa-mi iau "gen cutie", adica mi-as pastra sculele si nu stiu daca incape in...
Forum: Subwoofere 29-08-08, 17:27
Replies: 11
Views: 1,766
Posted By Adi_G
Re: Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?

Hertz m-am gandit sa pun[desi nu tin prea mult la asta], dar din ala gata-facut(EBX 200 R)... Nu stiu de ce nu pun ES 300D...:) Spune-mi tu avantajele care le-as avea:?:!

Probabil pentru ca:
1....
Forum: Subwoofere auto 29-08-08, 13:44
Replies: 28
Views: 2,671
Posted By Adi_G
Re: Boxe & Subwoofere Hertz Dieci & Energy & Hi-energy

Mi ai suburi? ebx 200 / 250 r? la ce pret? merci
Forum: Subwoofere 29-08-08, 10:57
Replies: 11
Views: 1,766
Posted By Adi_G
Question Am sistem audio. Vreau Sub decent de 5-10 milioane. Ce imi recomanda expertii?

Buna ziua!

Am un Renault Megane pe care am pus:

HU Clarion DXZ588RUSB
Amplif Audison SRx-2 cu care imi amplific boxe
HERTZ Energy ESK 165. Pe spate am HERTZ Dieci DCX 690.

1.Dispun de...
Forum: Transilvania Tuning Days 2007 29-06-07, 00:38
Replies: 39
Views: 11,137
Posted By Adi_G
Re: Poze cu fetele de la TTD

La cum arata, normal ca e important. ;) :)):)):)) Si pentru mine e important sa stiu unde sta ,nr. de tel si orice alte date... :)):)) Nu stiu cum iti inchipui ca o sa-ti spuna cineva asta :)
Forum: Zona tehnica Renault 28-06-07, 20:53
Replies: 4
Views: 873
Posted By Adi_G
Re: Cum conectez CD Playerul la Consola?? 10X

Mi-am luat deja Clarion 578rusb si nu l-am mai conectat ca mi-o zis ca nu merge la fel de bine daca il legi cu adaptor la comenzi. Merci mult.
Forum: Discutii generale 21-05-07, 13:07
Replies: 65
Views: 4,916
Posted By Adi_G
Forum: Discutii generale 21-05-07, 10:23
Replies: 65
Views: 4,916
Posted By Adi_G
Re: Ce scule v-aţi cumparat in ultima vreme?

HU CLARION DB568RUSB
Hertz ESK 165
Hertz DCX 690
Amplif Audison SRX 2
Cabluri
Insonorizare / Antifonare

Acuma' trebe numa' sa le duc la montat.
Forum: Discutii generale 14-05-07, 11:43
Replies: 19
Views: 1,784
Posted By Adi_G
Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?

Cele vechi le bag direct pe okazii . ro .

Intrebare: Daca am pe spate niste difuri blaupunkt gt420(4 cai, 2*150W) si acum imi caut un sistem adio de aprox. 15 milioane, sa le pastrez, sau sa...
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto 10-05-07, 10:11
Replies: 9
Views: 970
Posted By Adi_G
Re: Cum conectez CD Playerul la Consola Volan? F. Serios. 10X

Am gasit site-ul si am vazut adaptorul la 2 milioane. O sa ma mai interesez si probabil o sa-l cumpar pe asta. O sa vorbesc si cu relaxx ca sa ii cer parerea in legatura cu sistemul audio care vreau...
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto 10-05-07, 09:52
Replies: 9
Views: 970
Posted By Adi_G
Re: Cum conectez CD Playerul la Consola Volan? F. Serios. 10X

OK. Poate-mi scrii pe private sau ceva numa' siteu' fara www ca o aparut stelute in loc de site. Merci inca o data.
Forum: Cluj 09-05-07, 10:58
Replies: 336
Views: 33,217
Posted By Adi_G
Re: Cer AJUTOR Profesionist. Multumesc.

Ohooo.... Brau si Night, nu ma asteptam la raspunsuri chiar asa exacte. Merci mult de tat. O sa ma apuc de cautari acuma. Thx a lotta.
Forum: Zona tehnica Renault 09-05-07, 10:56
Replies: 4
Views: 873
Posted By Adi_G
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto 09-05-07, 10:55
Replies: 9
Views: 970
Posted By Adi_G
Re: Cum conectez CD Playerul la Consola Volan? F. Serios. 10X

Multumesc mult de tot. O sa ma apuc de cautari. Numa' ca nu prea stiu ateliere de tuning in CJ. Am auzit ceva de unu' prin jur la Strada Muncii...
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto 07-05-07, 17:29
Replies: 9
Views: 970
Posted By Adi_G
Re: Cum conectez CD Playerul la Consola Volan? F. Serios. 10X

Asaa.... stiu ca poate nu ar trebui sa intreb asta... dar ce sa caut pe google? ce e HU? Merci mult.
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto 07-05-07, 16:16
Replies: 9
Views: 970
Posted By Adi_G
Cum conectez CD Playerul la Consola Volan? F. Serios. 10X

Probabil numai voi mi-ati putea da un raspuns satisfacator...

Mi-am cumparat un Renault Megane din 2000, care are CD playerul schimbat, adica nu cel din fabrica. Totusi, din cauza asta nu ii mai...
Forum: Zona tehnica Renault 07-05-07, 16:14
Replies: 4
Views: 873
Posted By Adi_G
Cum conectez CD Playerul la Consola?? 10X

Probabil numai voi mi-ati putea da un raspuns satisfacator...

Mi-am cumparat un Renault Megane din 2000, care are CD playerul schimbat, adica nu cel din fabrica. Totusi, din cauza asta nu ii mai...
Forum: Cluj 07-05-07, 15:04
Replies: 336
Views: 33,217
Posted By Adi_G
Cer AJUTOR Profesionist. Multumesc.

Probabil numai voi mi-ati putea da un raspuns satisfacator...

Mi-am cumparat un Renault Megane din 2000, care are CD playerul schimbat, adica nu cel din fabrica. Totusi, din cauza asta nu ii mai...
Showing results 1 to 25 of 25

 
- Copyright 2026 4Tuning -