Forum: Zona tehnica Skoda
07-03-17, 23:00
|
|
Replies: 0
Views: 842
Abs esp arinse
Va salut sunt nou pe aici si imi cer scuze daca am gresit ceva.problema mea este cu cei 2 martorii abs si esp care sau aprins. La plecare daca îi dau sa patineze intra esp si se sting dar nu pt mult...
|