Forum: Freehand - Desene de mana
03-05-07, 21:32
|
|
Replies: 84
Views: 12,503
Re: Concurs Desen Logan /logan Break Suv
sal frate ,cand mai faci un concurs de asta cu desene ca ma bag si eu.Tot am vazut niste desene hmmm...nu chiar faine asa ca ma-am bagat si eu poate iti place vreo idee de-a mea.. keep in touch!
|