Forum: Zona tehnica VW
04-11-16, 19:14
|
|
Replies: 0
Views: 539
Nu trage
Bună ziua sunt nou pe forum.. am un golf 4 1.9 alh... mi s-a rupt axu la turbină...am schimbat-o ...(reconditionată) dar problema este ca imi trage greu si nu aud turbina ... cea anterioară șuera...
|