Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 26 of 26
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: traiangtg
Forum: Masina mea Dacia 06-08-08, 03:48
Replies: 463
Views: 66,319
Posted By traiangtg
Re: B 64 M V P

frumoasa , cred ca se aude si marfa rau .bafta colegu'
Forum: Zona tehnica Alfa Romeo 20-06-08, 22:53
Replies: 3
Views: 1,030
Posted By traiangtg
Forum: Zona tehnica Alfa Romeo 19-06-08, 13:13
Replies: 3
Views: 1,030
Posted By traiangtg
Re: schimbat unele piese?intrebare?

nu raspundeti niciunul....zgarcitilor...:)))))
Forum: Zona tehnica Alfa Romeo 15-06-08, 04:13
Replies: 3
Views: 1,030
Posted By traiangtg
schimbat unele piese?intrebare?

daca este cineva pe aici care se pricepe as vrea sa va intreb daca :pentru a schimba basculele inferioare la o alfa 156 imi trebuie presa pentru a tine arcul comprimat , sau atunci cand ridic masina...
Forum: Anunturi Auto Alfa Romeo 13-06-08, 23:40
Replies: 2
Views: 1,299
Posted By traiangtg
Re: Cumpar Jante Alfa Gta Pe 17

vezi ca sunt unele in stare perfecta la un depozit (cand vi dinspre bucau spre ploiesti la vreo 10 km de bz).bafta
Forum: Zona tehnica Alfa Romeo 13-06-08, 23:37
Replies: 54
Views: 6,556
Posted By traiangtg
Re: Piese, consumabile si accesorii Alfa Romeo

sal.as vrea si eu sa te intreb cat costa 2 bielete de directie ptr 156 si daca ai poza cu ele sa o afisezi aici.multumesc
Forum: Jante si Anvelope 15-05-08, 22:44
Replies: 0
Views: 495
Posted By traiangtg
Vand jante 17" rondell in 5 prezoene

Vand jante rondell 5 prezoane,sau schimb cu jante pe 16 frumoase + diferenta.jantele sunt de pe alfa 156,pret 600 euro si telefon 0727014302
Forum: Zona tehnica BMW 04-05-08, 16:40
Replies: 16
Views: 2,977
Posted By traiangtg
bmw 318i atine la gropi

sal , am si eu un prieten care are un 318 si dearece nu are timp si cont pe 4tunning.ro am decis sa deschid un topic cu pb lui:are un 318 i si i a pus jante replici m6 , problema este ca la gropi ii...
Forum: Zona tehnica Alfa Romeo 08-08-07, 13:32
Replies: 4
Views: 1,310
Posted By traiangtg
Re: Probleme, dom'le...

filtrele au foarte mare importanta(mai ales dak sunt neschimbate de mult timp si ...imbacsite de praf).eu am un 156 1.6 ts si aveam aceeasi problema ...nu mai tragea ...adik imi dezvolta in loc de...
Forum: Anunturi Auto Alfa Romeo 22-05-07, 20:50
Replies: 1
Views: 929
Posted By traiangtg
Re: Caut Alfasud

vezi ca era una pe autovit ...dar era rosie si era bine intretinuta.bafta
;)
Forum: Alte discutii Alfa Romeo 14-05-07, 08:16
Replies: 8
Views: 1,800
Posted By traiangtg
Re: alfa mea

ms ms HOT....si tie la fel;)
Forum: Zona tehnica Alfa Romeo 10-05-07, 05:33
Replies: 24
Views: 3,426
Posted By traiangtg
Re: alfa 156

k.ms mult alex
Forum: Zona tehnica Alfa Romeo 09-05-07, 17:01
Replies: 24
Views: 3,426
Posted By traiangtg
Re: alfa 156

ba da .sta mereu aprins in bord.cred ca o sa ii cumpar un debitmetru si sper sa mearga .ms mult
Forum: Zona tehnica Alfa Romeo 09-05-07, 04:22
Replies: 24
Views: 3,426
Posted By traiangtg
Re: alfa 156

am fost mai de mult la auto italia si degeaba au zis ca nu stiu exact ce are ...au verificat bujii ,fise , filtre, si altele , dar debitmetru nu ...dupa aceea mi a zis un baiat care are alfa de 2000...
Forum: Masina mea Opel 08-05-07, 18:11
Replies: 233
Views: 26,004
Posted By traiangtg
Re: Kadettu meu GSi

P.S.:tari tau rotile...sunt potrivite ptr masina;)
Forum: Masina mea Opel 08-05-07, 18:09
Replies: 233
Views: 26,004
Posted By traiangtg
Re: Kadettu meu GSi

misto frate ....eu te stiu mai mult dupa motor....se stie dak trec prin malu' rosu si se aude un motor turat =>esti pe afara pe undeva ...pe la masina .bafta
Forum: Alte discutii Alfa Romeo 08-05-07, 17:52
Replies: 8
Views: 1,800
Posted By traiangtg
Re: alfa mea

da M V P se poarta :D.dc nu pui filmuletul de pe terenul de sport pe net?????;)
Forum: Zona tehnica Alfa Romeo 08-05-07, 17:10
Replies: 24
Views: 3,426
Posted By traiangtg
Re: alfa 156

mai imi face uneori probleme la pornire ,,,,,,nu se tureaza pana la 6 mii nici cand e cald si altele
unii zic ca ar fi de la debitmetru.ms oricum
Forum: Alte discutii Alfa Romeo 08-05-07, 17:05
Replies: 8
Views: 1,800
Posted By traiangtg
Re: alfa mea

P.S.:Salut si ma bucur sa fiu printre alfistii de pe 4tunng.ro
Forum: Alte discutii Alfa Romeo 08-05-07, 16:37
Replies: 8
Views: 1,800
Posted By traiangtg
alfa mea

1.6 T.S. 120cp jante pe 17:D(ce e drept e moarte cu gropile .....am indreptat drrepta fatza de 2 ori:((((((()volan+consola centrala mahon geamuri dulba clima....
Forum: Masina mea Dacia 08-05-07, 14:58
Replies: 463
Views: 66,319
Posted By traiangtg
Re: B 64 M V P

sal colegu:Dce sa mai zic ..esti bun sofer.bafta
Forum: Zona tehnica Alfa Romeo 02-05-07, 01:29
Replies: 24
Views: 3,426
Posted By traiangtg
Re: alfa 156

ms mult , dar e ptr nu e ptr alfa 156 nici un manual:((
Forum: Alte discutii Alfa Romeo 25-04-07, 22:33
Replies: 69
Views: 35,037
Posted By traiangtg
Re: Miturile despre fiabilitatea Alfa Romeo

sal.sunt mai sensibile la drumurile noastre.in rest sunt ok
:D:D:D:D:D......parerea mea
Forum: Alte discutii Alfa Romeo 25-04-07, 22:30
Replies: 30
Views: 22,722
Posted By traiangtg
Re: Cat consuma alfa 147 de 120cp?

sal.am un 156 de acelasi motor . adik 1.6 16v 120cp si imi consuma in jur de 6 si ceva 7 la drum intins si nush exact cat in oras dar nu multoricum.dupa parerea mea se merita sa o cumpere. dak nu a...
Forum: Zona tehnica Alfa Romeo 25-04-07, 22:26
Replies: 24
Views: 3,426
Posted By traiangtg
manual de utilizare pentru alfa 156?

sal.care are un manual de utilizare ptr alfa 156 de 1600 16v ?sau de alfa 156 indiferent de motor
?
Forum: Zona tehnica Alfa Romeo 25-04-07, 22:15
Replies: 6
Views: 1,537
Posted By traiangtg
Re: alfa 156

sal.nu e nicico problema . eu am o alfa 156 de 1.6 120p si am avut aceeasi problema adik s a ridicat temperatura la 90 de grade si m am speriat
multi mi au zis ca la 92 grade porneste...
Showing results 1 to 26 of 26

 
- Copyright 2026 4Tuning -