Forum: Botosani
22-04-07, 12:49
|
|
Replies: 815
Views: 77,337
Re: Intalniri...
Unde in poligon?
Pana la urma scrieti si voi cine a mai mers ieri la suceava sa stie si ceilalti ce au pierdut poate asa data viitoare vom fi mai multi care mergem,nu?
P.S.Cam proasta organizarea...
|
Forum: Masina mea Alfa Romeo
22-04-07, 12:44
|
|
Replies: 50
Views: 7,718
|