Forum: Tot ceea ce nu poate fi incadrat
17-12-16, 18:46
|
|
Replies: 0
Views: 1,972
Pareri despre 2 modele AUDI A4 B8 SH
Salut. M-am hotarat sa achizitionez un Audi A4 B8, buget max 9000E in care vreau sa se incadreze si revizia de dineaintea cumpararii.
Dupa multe luni de cautari si oferte foare bune pierdute, am...
|
Forum: Discutii generale masini
28-06-16, 10:05
|
|
Replies: 3
Views: 1,444
|
Forum: Discutii generale masini
25-06-16, 20:38
|
|
Replies: 3
Views: 1,444
Re: Recomandare camera de filmat auto.
Inteleg dar nu am nevoie pentru ceva profesional, youtube sau altceva.
Doar calitate buna a imaginii. Adica sa se inteleaga un numar de inmatriculare, nu sa ma holbez la ecran 10 minute sa imi dau...
|
Forum: Discutii generale masini
25-06-16, 11:43
|
|
Replies: 3
Views: 1,444
Recomandare camera de filmat auto.
Salut!
As fi si eu interesat sa cumpar o camera de filmat auto de calitate cu filmare full hd si sa nu fie la un pret aberant gen 500-600 lei cum mi-au dat alti prieteni.
Cam atat ma intereseaza,...
|