Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 13 of 13
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: Florin87
Forum: Masina mea BMW Seria 3 04-06-11, 17:21
Replies: 410
Views: 141,662
Posted By Florin87
Re: E30 - M5 turbo by Hexer engineering

nu mai zice nimeni nimic ?Domy maine te vedem la arad?
Forum: Piese BMW de vanzare 28-05-11, 23:01
Replies: 3
Views: 322
Posted By Florin87
Re: Vand burdufe schimbatoare bmw E 36 E 46

nu frate sant exact ca si cele originale dar dintr-un material foarte de calitate si executate foarte bine o sa pun si poza!nu ca vreau sa par rautacios sa zic ca ale tale is naspa ,dar pielea pare...
Forum: Piese BMW de vanzare 28-05-11, 21:36
Replies: 156
Views: 10,741
Posted By Florin87
Re: Vand huse din piele naturala pt schimbator si frana de mana pt BMW E36

din ce se vede in poza materialele sunt cam naspa!
Forum: Piese BMW de vanzare 22-05-11, 12:45
Replies: 3
Views: 322
Posted By Florin87
Vand burdufe schimbatoare bmw E 36 E 46

Vand burdufe schimbatoare bmw e 36 e 46 sau orice alta masina noi la pretul de 30 Ron bucata.
Le puteti comanda cu orice culoare a cusaturi doriti in cazul in care vreti sa se asorteze cu interiorul...
Forum: Masina mea BMW Seria 3 06-07-08, 16:53
Replies: 1,487
Views: 371,363
Posted By Florin87
Re: E30 - BH-04-ARO ///M5 Power + NX

aici se vede foarte bine ca pista nu era uda!!!!!!
Forum: Masina mea BMW Seria 3 06-07-08, 16:50
Replies: 1,487
Views: 371,363
Posted By Florin87
Re: E30 - BH-04-ARO ///M5 Power + NX

vin cu un filmulet de la m.n.c tuning
Forum: Masina mea BMW Seria 3 02-07-08, 19:12
Replies: 1,487
Views: 371,363
Posted By Florin87
Re: E30 - BH-04-ARO ///M5 Power + NX

foarte frumos . Incerc sa pun un filmulet,sper sa reusesc
!!!!
Forum: Masina mea BMW Seria 3 25-04-07, 18:10
Replies: 69
Views: 9,941
Posted By Florin87
Re: e 30 in reconstructie.... la Oradea

ceva poze?
is curios ce ai mai facut la el si cum arata acuma.........
Forum: Masina mea BMW Seria 3 23-04-07, 18:45
Replies: 7
Views: 1,586
Posted By Florin87
Re: BMW 320i

da acuma am vazut ca ii pe autovit.da nu crezi ca ii cam mare pretu?
Forum: Masina mea BMW Seria 3 23-04-07, 16:25
Replies: 7
Views: 1,586
Posted By Florin87
Re: BMW 320i

S-ar putea face multe cu masina ta.Cat ai dat pe ea?,
sau o ai de mult?Oricum niste spoilere musai sa pui ca zici ca nu ii urs.Oricum bafta!!!!
Forum: Masina mea BMW Seria 3 23-04-07, 16:22
Replies: 207
Views: 36,738
Posted By Florin87
Re: My Black Beauty...

faina tare masina!!!!In legatura cu mototru ia legatura cu Dommy M3,cel cu BH 04 ARO de la oradea.El face motoare......
Forum: Masina mea BMW Seria 3 16-04-07, 10:59
Replies: 69
Views: 9,941
Posted By Florin87
Re: e 30 in reconstructie.... la Oradea

ce ai mai facut cu masina?.......ai mai cumparat ceva piese pentru ea?...mai pune niste poze!!!!!!
Forum: Masina mea BMW Seria 3 15-04-07, 11:47
Replies: 69
Views: 9,941
Posted By Florin87
Re: e 30 in reconstructie.... la Oradea

ce spoilere intentionezi sa pui pe ea daca nu gasest M Technik?
Showing results 1 to 13 of 13

 
- Copyright 2026 4Tuning -