Forum: Alte discutii Ford
29-04-16, 18:59
|
|
Replies: 1
Views: 652
problema ford mondeo 2.0 tdi
Va salut am si eu o problema cu un Ford Mondeo din 2005 pe motorina , in mers uneori miner aprinde martorul de bord de la bujie incandescenta ,asa am înțeles ca se numește acea "fundița " si mi se...
|
Forum: Zona tehnica Ford
18-03-16, 21:34
|
|
Replies: 0
Views: 856
Ford mondeo lx 2005 2.0 tdi
Va salut am si eu o problema cu un Ford Mondeo din 2005 pe motorina , in mers uneori miner aprinde martorul de bord de la bujie incandescenta ,asa am înțeles ca se numește acea "fundița " si mi se...
|