Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 2 of 2
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: George.mihaii
Forum: Alte discutii Ford 29-04-16, 18:59
Replies: 1
Views: 652
Posted By George.mihaii
problema ford mondeo 2.0 tdi

Va salut am si eu o problema cu un Ford Mondeo din 2005 pe motorina , in mers uneori miner aprinde martorul de bord de la bujie incandescenta ,asa am înțeles ca se numește acea "fundița " si mi se...
Forum: Zona tehnica Ford 18-03-16, 21:34
Replies: 0
Views: 856
Posted By George.mihaii
Question Ford mondeo lx 2005 2.0 tdi

Va salut am si eu o problema cu un Ford Mondeo din 2005 pe motorina , in mers uneori miner aprinde martorul de bord de la bujie incandescenta ,asa am înțeles ca se numește acea "fundița " si mi se...
Showing results 1 to 2 of 2

 
- Copyright 2026 4Tuning -