Forum: Zona tehnica Ford
16-02-16, 17:36
|
|
Replies: 0
Views: 513
Problema AC
Salut,
Am un ford focus 3, cu clima (pozitia AC se seteaza din display) si am observat azi cand s-a mai incalzit afara si era nevoie sa pornesc pe racire ca nu da randament.
Nu conteaza daca...
|