Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 30 of 30
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: geovanny
Forum: Piatra-Neamt 28-08-07, 23:08
Replies: 89
Views: 7,934
Posted By geovanny
Re: cine are dacii , trabanturi , si alte chestii din astea sa posteze aici

ba fratilor da se mai aude nik la topicu asta?
nu se mai lauda nimeni? nimica sfaturi practice nu mai marim si noi topicu?
k hai ca dau eu drumu la topic din nou cum poti face o dacie mai nervoasa...
Forum: Piatra-Neamt 14-05-07, 17:00
Replies: 5,280
Views: 331,139
Posted By geovanny
Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

wa dangti16v da da si tu un id de mess sa vb de accesorile alea
Forum: Piatra-Neamt 14-05-07, 14:30
Replies: 5,280
Views: 331,139
Posted By geovanny
Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

id meu de mess clubautoconcept_design
Forum: Piatra-Neamt 14-05-07, 14:30
Replies: 5,280
Views: 331,139
Posted By geovanny
Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

wa zicetimi si mia va rog unde gasesc coli de plexiglas in piatra neamt sau in apropiere?
si cat ar costa
Forum: Piatra-Neamt 14-05-07, 14:26
Replies: 61
Views: 5,306
Posted By geovanny
Re: Unde gasim accesorii de tuning in Neamt??!!

wa ajutatima si pe mine ziceti si mia unde gasesc coli de plexiglas in piatra neamt sau in apropiere si cat mar costa
Forum: Zona tehnica Dacia 13-05-07, 18:33
Replies: 3
Views: 1,289
Posted By geovanny
dacii ruginite sfaturi multe astept de la voii

va rog sa ma ajutati si pe mine sami spuneci ce ar trebui sa fac . Am o dqacie din 86 si e mancata de rugina as putea sa ai fac o recarosare sau nu se merita?
cam cat mar costa o recarosare si o...
Forum: Alte discutii Oltcit 13-05-07, 18:06
Replies: 48
Views: 7,981
Posted By geovanny
Re: cum scoateti foc :)

ca benzina daca ai dai drumu prea multa pe teava poate sa faca bum si sa bubui cu tot cu masina da alcolu nu
Forum: Alte discutii Oltcit 13-05-07, 18:04
Replies: 48
Views: 7,981
Posted By geovanny
Re: cum scoateti foc :)

ia incercati ce va spun eu acu :luati una bucata de injector de benzina faceti un rezervor de alcol unde sa puneti alcol da nus sigur cum se face cu injectoru o sal intreb pe tov ala al meu si o sa...
Forum: Piatra-Neamt 12-05-07, 17:08
Replies: 89
Views: 7,934
Posted By geovanny
Forum: Piatra-Neamt 08-05-07, 17:55
Replies: 89
Views: 7,934
Posted By geovanny
Forum: Piatra-Neamt 08-05-07, 17:54
Replies: 89
Views: 7,934
Posted By geovanny
Re: cine are dacii , trabanturi , si alte chestii din astea sa posteze aici

ba shmen da tiai pus si priza de aer falsa pe fata?
Forum: Piatra-Neamt 07-05-07, 23:36
Replies: 89
Views: 7,934
Posted By geovanny
Forum: Piatra-Neamt 07-05-07, 15:52
Replies: 5,280
Views: 331,139
Posted By geovanny
Question Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

wa ia zicetimi si mia ubne gasesc niste spoilare care sa se potriveasca pe o dacie 1310 din '86 sau de la ce masini sar potrivi?
:?:
Forum: Piatra-Neamt 07-05-07, 09:29
Replies: 89
Views: 7,934
Posted By geovanny
Forum: Piatra-Neamt 07-05-07, 09:28
Replies: 89
Views: 7,934
Posted By geovanny
Re: cine are dacii , trabanturi , si alte chestii din astea sa posteze aici

wa adi tu ma poti ajuta sa o fac si pe amia?
ai un atelier ceva?
Forum: Piatra-Neamt 07-05-07, 09:27
Replies: 89
Views: 7,934
Posted By geovanny
Re: cine are dacii , trabanturi , si alte chestii din astea sa posteze aici

pai e rupta de rugina, pe dedesupt aripile fata in dreapta fata sub covoras poti sa bagi un picior prin gaura aia de la atata rugina
Forum: Piatra-Neamt 06-05-07, 18:17
Replies: 89
Views: 7,934
Posted By geovanny
Re: cine are dacii , trabanturi , si alte chestii din astea sa posteze aici

am sa incep tot eu. Am o dacie 1310 din '86 da problema e ca caroseria e rupta de rugina si nustiu ce ar fi mai bine sa o recarosez sau sa o repar si sa o vand?
ziceti si voi ceva
Forum: Piatra-Neamt 06-05-07, 18:05
Replies: 89
Views: 7,934
Posted By geovanny
Talking Cine are dacii , trabanturi , si alte chestii din astea sa posteze aici

:idea: mia venit idea de a separa oamenii care unii zic ca au cazane de masini si sa vb doar noi despre ale noastre aici puteti pune ;poze cu noutati la vechituri, impresii si ideii noi bine inteles...
Forum: Piatra-Neamt 06-05-07, 15:52
Replies: 61
Views: 5,306
Posted By geovanny
Forum: Piatra-Neamt 06-05-07, 15:44
Replies: 61
Views: 5,306
Posted By geovanny
Re: Unde gasim accesorii de tuning in Neamt??!!

wa spunetimi si mia ce spoilare sar potrivi sau sar putea modifica pt a putea fi puse pe o dacie 1310 din '86 mersi mult astept raspunsu vostru:???:
Forum: Piatra-Neamt 29-04-07, 11:51
Replies: 5,280
Views: 331,139
Posted By geovanny
Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

wa zicetimi si m9ia unde gasesc o toba de sunet cum avea liv ala cu olcitu id meu de mess leoleonard202020
Forum: Piatra-Neamt 29-04-07, 11:45
Replies: 61
Views: 5,306
Posted By geovanny
Smile wa spunetimi si mia de unde gasesc o toba de...

wa spunetimi si mia de unde gasesc o toba de sunet cum are baietasu ala cu olcitu visiniu (liv) care a avut basi ai tari in masina :D

a am uitat astai id meu de mess leoleonard202020 sau lasati un...
Forum: Piatra-Neamt 25-04-07, 15:39
Replies: 61
Views: 5,306
Posted By geovanny
Re: Unde gasim accesorii de tuning in Neamt??!!

wa vali .... trr vezi cati dau id meu de mess si vb acolo despre ce te intereseaza :D intra pe asta leoleonard202020 te astept cu intrebari pe mess
Forum: Piatra-Neamt 23-04-07, 14:31
Replies: 5,280
Views: 331,139
Posted By geovanny
Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

bravo ba tinetio tot asa ca pana la urma se ridica si pioatra neamtu;)
Forum: Piatra-Neamt 22-04-07, 22:18
Replies: 5,280
Views: 331,139
Posted By geovanny
Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

wa da ceva liniute nik?
Forum: Piatra-Neamt 22-04-07, 22:15
Replies: 5,280
Views: 331,139
Posted By geovanny
Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

wa da ceva liniute nu mai faceti si voii?
ca nu sa mai auzit nik:sad: la noi e belea mare vedeti ca saptamana asta cica ctau gabori la panda baft in continuare
Forum: Piatra-Neamt 10-04-07, 14:39
Replies: 271
Views: 17,047
Posted By geovanny
Re: Sa ne cunoastem....

wa da cu liniutele cm stati?
:?:
Forum: Piatra-Neamt 10-04-07, 14:38
Replies: 271
Views: 17,047
Posted By geovanny
Re: Sa ne cunoastem....

wa da tuningu ca tuningu da cu liniutele cum stati?
Forum: Piatra-Neamt 10-04-07, 14:27
Replies: 271
Views: 17,047
Posted By geovanny
Re: Sa ne cunoastem....

:lol: 8) numai in piatra eftineala la tuning emailu meu [email protected]
ma cautati acolo sau pe mess leoleonard202020
Forum: Piatra-Neamt 10-04-07, 14:24
Replies: 271
Views: 17,047
Posted By geovanny
Cool Re: Sa ne cunoastem....

wa manca da nu intereseaza pe nimeni tuning auto?:D
Showing results 1 to 30 of 30

 
- Copyright 2026 4Tuning -