Forum: NoSpeedLimit Romania Club
28-06-07, 10:46
|
|
Replies: 495
Views: 115,130
|
Forum: Zona tehnica Opel
03-04-07, 13:46
|
|
Replies: 3
Views: 1,417
Re: AJUTOR!!!!! vectra B
daca e de ceva timp in coace vezi i tu sa nu fie din debilmetru de aer sau filtru de motorina daca nu si asa e de cand o ai bagi si tu un cip :D
|
Forum: Zona tehnica Opel
03-04-07, 13:42
|
|
Replies: 3
Views: 1,417
|
Forum: Bazar AUTO - MASINI
29-03-07, 19:52
|
|
Replies: 60
Views: 5,256
Re: Opel Vectra 2,0 GT
aaa si inca ceva care stii de unde ma duc sa iau si eu o bara de gt 94 ?? tocmai ma lovit unu acu 3 sapt si se pare ca nu o mai scot la capat ...:(
|
Forum: Bazar AUTO - MASINI
29-03-07, 19:51
|
|
Replies: 60
Views: 5,256
Re: Opel Vectra 2,0 GT
Bai omule schema are dreptate . ce ar mai fi dif la un Gt sunt pragurile ,grila fatza barile ...si pela interior dar si aici depinde de an dupa 93 difera de cele din 90 92 inclusiv la bari ..presupun...
|