Forum: Alte discutii Opel
28-07-15, 09:59
|
|
Replies: 0
Views: 834
Nu porneste la prima cheie
Salut,am un Opel astra 2003,l-am achizitionat acum o luna,toate bune frumoase pana a inceput sa nu mai porneasca la prima cheie,a facut o saptamana asa,apoi n`a mai pornit deloc,am fost la un service...
|