Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 2 of 2
Search took 0.00 seconds.
Search: Posts Made By: Aweith
Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ? 07-06-15, 18:58
Replies: 6
Views: 3,599
Posted By Aweith
Thumbs up Re: Cum sa maresc puterea Motorului (VW Bora 99' 1.6 8v )

:o Mersi fain , cred ca o sa incep cu un filtru de aer sport K&N si bujii sport , ma interesa daca se poate monta un compresor mecanic , sau probabil un turbo , se poate pune chip tunning daca nu are...
Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ? 07-06-15, 15:36
Replies: 6
Views: 3,599
Posted By Aweith
Cum sa maresc puterea Motorului (VW Bora 99' 1.6 8v )

Buna , sunt nou pe forum si m-ar interesa darca pot mari cumva puterea motorului pe masina mea , un VW Bora 1.6 benzina din 99' in 8v , astept pareri , multumesc anticipat .
Showing results 1 to 2 of 2

 
- Copyright 2026 4Tuning -