Forum: Talcioc
21-03-07, 10:54
|
|
Replies: 3
Views: 691
Re: caut masini de inchiriat pentru filmari
salut beck,
50 euro/zi e tariful standard pentru filmari cu masini normale (stock, adica nu masini de colectie, raritati de epoca sau masini unicate, tunate).
daca ti se pare convenabil esti bine...
|
Forum: Talcioc
19-03-07, 09:28
|
|
Replies: 3
Views: 691
Re: caut masini de inchiriat pentru filmari
schimbare de ultima ora!
masinile cautate sunt:
- citroen C4 - argintiu;
- renault megane - negru, bleumarin sau o culoare f inchisa ( pe asta vor trebui lipite niste stickere cu flacari);
-...
|
Forum: Talcioc
19-03-07, 01:25
|
|
Replies: 3
Views: 691
caut masini de inchiriat pentru filmari
caut urmatoarele modele de masini pentru filmari:
- volkswagen golf;
- renault megane;
- seat ibiza sau leon;
- skoda octavia sau fabia;
- citroen C4.
- filmarile sunt pe 24 si 25...
|