Forum: CAR STYLING
18-03-07, 16:11
|
|
Replies: 28
Views: 5,493
|
Forum: Alte discutii Daewoo
18-03-07, 16:03
|
|
Replies: 74
Views: 8,046
Re: top SPEED ESPERO
da si spune-mi cum ai reusit!?
am si eu un espero si oricat l-as scorboci chiar si in jos nu prinde atat!
|
Forum: Zona tehnica Daewoo
18-03-07, 15:53
|
|
Replies: 1
Views: 1,006
despre espero?
Am si eu un espero de1800cmc si sunt nou pe aici si as vrea sa-l modific la motor cum as putea face si cat m-ar costa?
|