Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 1 of 1
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: ionuttoader2001
Forum: Zona tehnica Daewoo 21-03-15, 19:29
Replies: 17
Views: 10,436
Posted By ionuttoader2001
Re: GPL la Cielo a murit

salut, am un cielo din 2001 cu gpl secvential, de dimineata cind lam pornit a mers perfect a trecut pe gaz fara nici o problema, si seara cind sa plec cu el lam pornit pe benzina si cind sa il trec...
Showing results 1 to 1 of 1

 
- Copyright 2026 4Tuning -