Forum: Zona tehnica Daewoo
21-03-15, 19:29
|
|
Replies: 17
Views: 10,436
Re: GPL la Cielo a murit
salut, am un cielo din 2001 cu gpl secvential, de dimineata cind lam pornit a mers perfect a trecut pe gaz fara nici o problema, si seara cind sa plec cu el lam pornit pe benzina si cind sa il trec...
|