Forum: Discutii generale moto
23-02-15, 09:47
|
|
Replies: 41
Views: 45,024
Re: Inmatricularea unei motociclete
Sall am un honda hornet din 99 si vreau sa-l înscriu în tara dar nu pot sa aduc motorul cum pot sa fac si ce acte imi trebuie sa trimit in tara pt inscriere
|