Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 2 of 2
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: Cocobel
Forum: Consiliere achizitie auto 19-11-14, 15:01
Replies: 2
Views: 701
Posted By Cocobel
Re: Va salut si va rog sa ma ajutati cu niste informatii :( !

Multumesc Budy ! Dar daca imi face passaggio inseamna ca o trece pe numele meu nu ? dar ca sa-mi faca pasaggio trebuie sa am rezidenta ? :( ? dar mai greu probabil gasesti sa-ti faca procura ...
Forum: Consiliere achizitie auto 19-11-14, 14:24
Replies: 2
Views: 701
Posted By Cocobel
Unhappy Va salut si va rog sa ma ajutati cu niste informatii :( !

Salut tuturor !
Eu lucrez in italia de ceva vreme.Nu am un domiciliu stabil datorita meseriei care o practic.nu am rezidenta. Trebuie neaparat sa imi cumpar o masina si nu stiu care sunt pasii :( !...
Showing results 1 to 2 of 2

 
- Copyright 2026 4Tuning -