Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 2 of 2
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: Astartes
Forum: Coltul incepatorului 17-10-14, 08:02
Replies: 3
Views: 776
Posted By Astartes
Re: Audio pentru Fabia I

deci da ceva randament fara sa-mi trebuiasca amplificator , asta e o veste buna :D multumesc de reply si de informatie.

Astept informatii legate de fonoizolatie si ii dau bataie . Daca in loc de...
Forum: Coltul incepatorului 15-10-14, 06:52
Replies: 3
Views: 776
Posted By Astartes
Audio pentru Fabia I

Va salut
Am o Fabia I din 2001 si am zis ca-i vremea sa schimb audio pe ea. Am luat-o cu un radio-CD chinezesc si difuzoarele originale.

Am pus un Pioneer DEH X3600UI, un set JBL GT6-C in...
Showing results 1 to 2 of 2

 
- Copyright 2026 4Tuning -