Forum: Coltul incepatorului
17-10-14, 08:02
|
|
Replies: 3
Views: 776
Re: Audio pentru Fabia I
deci da ceva randament fara sa-mi trebuiasca amplificator , asta e o veste buna :D multumesc de reply si de informatie.
Astept informatii legate de fonoizolatie si ii dau bataie . Daca in loc de...
|
Forum: Coltul incepatorului
15-10-14, 06:52
|
|
Replies: 3
Views: 776
Audio pentru Fabia I
Va salut
Am o Fabia I din 2001 si am zis ca-i vremea sa schimb audio pe ea. Am luat-o cu un radio-CD chinezesc si difuzoarele originale.
Am pus un Pioneer DEH X3600UI, un set JBL GT6-C in...
|