Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 17 of 17
Search took 0.03 seconds.
Search: Posts Made By: adi_0106
Forum: Evenimente Auto 13-06-09, 19:51
Replies: 238
Views: 44,631
Posted By adi_0106
Re: TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009

Roxana .... care a fost faza de pe "pista" de drifturi ..... de a fost nevoie de interventia jandarmeriei pt calmarea spiritelor ?

intr`adevar au exagerat baietii aia care "se dadeau" in paralel...
Forum: Evenimente Auto 11-06-09, 13:07
Replies: 238
Views: 44,631
Posted By adi_0106
Re: TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009

din pacate ..... ai dreptate
ar trebui facute mai des evenimente de tipul asta prin iasi

public este, locatii se gasesc in functie de amploarea evenimentului, masini frumoase sunt ... si se mai...
Forum: Evenimente Auto 09-06-09, 14:19
Replies: 238
Views: 44,631
Posted By adi_0106
Re: TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009

hotelul ala e undeva in centrul iasiului, iar evenimentul are loc la intrarea in oras
distanta de parcurs nu e mare .... un maxim 10 km
Forum: Evenimente Auto 09-06-09, 12:14
Replies: 238
Views: 44,631
Posted By adi_0106
Re: TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009

intrebare cheie: cat costa intrarea ?
Forum: Evenimente Auto 08-06-09, 17:47
Replies: 238
Views: 44,631
Posted By adi_0106
Forum: Evenimente Auto 08-06-09, 13:05
Replies: 238
Views: 44,631
Posted By adi_0106
Re: TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009

Gratzian vezi ca ai MP ;)
Forum: Subwoofere auto 30-04-08, 20:12
Replies: 6
Views: 3,516
Posted By adi_0106
Forum: Subwoofere auto 26-04-08, 12:01
Replies: 6
Views: 3,516
Posted By adi_0106
Forum: Subwoofere auto 24-04-08, 13:30
Replies: 6
Views: 3,516
Posted By adi_0106
Re: Vand subwoofer pioneer TS-W306C + incinta

sus


haideti cu oferta ca nu am ce face cu el
Forum: Subwoofere auto 22-04-08, 22:33
Replies: 6
Views: 3,516
Posted By adi_0106
Vand subwoofer pioneer TS-W306C + incinta

Vand subwoofer Pioneer TS-W306C (http://www.pioneer.co.uk/uk/products/archive/TS-W306C/index.html) + incinta de aici (http://www.auto100.ro/products.php?id=532)


...
Forum: Amplificatoare auto & stuff 12-02-08, 19:03
Replies: 9
Views: 812
Posted By adi_0106
Re: vand 2x amplificatoare si un dvd auto --super pret !!!

as fi interesat eu de una din statii
cel mai probabil de radioactive (atat permite bugetul momentan)

contacteaza-ma pe mess
idul este acelasi ca si nick-ul: adi_0106
Forum: Pachete Audio: Statie+Sub, HU+difuzoare, etc 16-03-07, 18:45
Replies: 3
Views: 685
Posted By adi_0106
Re: statie magnat hot rod 2500 600W RMS@4OHM

te-am contactat pe mess ....
idul este acelasi cu nickul de pe forum
Forum: Amplificatoare auto & stuff 16-03-07, 17:03
Replies: 5
Views: 569
Posted By adi_0106
Re: Vind Amplif auto Crunch

daca se da mok - il vreau eu
Forum: Amplificatoare auto & stuff 10-03-07, 10:20
Replies: 19
Views: 1,620
Posted By adi_0106
Re: Vand amplificator Magnat Rock Mono 1000 nou

statia a ajuns la mine ;)
cred ca se poate inchide topicul
Forum: Amplificatoare auto & stuff 01-03-07, 13:59
Replies: 8
Views: 935
Posted By adi_0106
Re: Vand statie Crunch BlackMaxx ( americana ) 1000 w

as fi eu interesat de statie
cauta-ma te rog pe mess - idul meu este acelasi cu nickul de pe forum
Forum: Subwoofere auto 01-03-07, 13:41
Replies: 5
Views: 812
Posted By adi_0106
Re: Statie Xtreme1500x+subwoofer reflex directed d215

salut - e posibil sa fiu eu interesat de statie
cauta-ma te rog pe mess .... idul meu este acelasi cu nick-ul de pe forum
Forum: Amplificatoare auto & stuff 01-03-07, 13:04
Replies: 19
Views: 1,620
Posted By adi_0106
Re: Vand amplificator Magnat Rock Mono 1000 nou

ofer eu 4.5 mil si platesc si curierul
dddexplore contacteaza-ma pe mess .... idul este acelasi cu nick-ul de pe forum
Showing results 1 to 17 of 17

 
- Copyright 2026 4Tuning -