Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 17 of 17
Search took
0.03
seconds.
Search:
Posts Made By:
adi_0106
Forum:
Evenimente Auto
13-06-09, 19:51
Replies:
238
TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009
Views:
44,631
Posted By
adi_0106
Re: TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009
Roxana .... care a fost faza de pe "pista" de drifturi ..... de a fost nevoie de interventia jandarmeriei pt calmarea spiritelor ?
intr`adevar au exagerat baietii aia care "se dadeau" in paralel...
Forum:
Evenimente Auto
11-06-09, 13:07
Replies:
238
TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009
Views:
44,631
Posted By
adi_0106
Re: TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009
din pacate ..... ai dreptate
ar trebui facute mai des evenimente de tipul asta prin iasi
public este, locatii se gasesc in functie de amploarea evenimentului, masini frumoase sunt ... si se mai...
Forum:
Evenimente Auto
09-06-09, 14:19
Replies:
238
TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009
Views:
44,631
Posted By
adi_0106
Re: TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009
hotelul ala e undeva in centrul iasiului, iar evenimentul are loc la intrarea in oras
distanta de parcurs nu e mare .... un maxim 10 km
Forum:
Evenimente Auto
09-06-09, 12:14
Replies:
238
TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009
Views:
44,631
Posted By
adi_0106
Re: TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009
intrebare cheie: cat costa intrarea ?
Forum:
Evenimente Auto
08-06-09, 17:47
Replies:
238
TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009
Views:
44,631
Posted By
adi_0106
Re: TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009
CoCaine ai si tu MP
Forum:
Evenimente Auto
08-06-09, 13:05
Replies:
238
TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009
Views:
44,631
Posted By
adi_0106
Re: TuningDAYS -Iasi, 13 - 14 Iunie 2009
Gratzian vezi ca ai MP ;)
Forum:
Subwoofere auto
30-04-08, 20:12
Replies:
6
Vand subwoofer pioneer TS-W306C + incinta
Views:
3,516
Posted By
adi_0106
Re: Vand subwoofer pioneer TS-W306C + incinta
pret nou !!!
330 ron
Forum:
Subwoofere auto
26-04-08, 12:01
Replies:
6
Vand subwoofer pioneer TS-W306C + incinta
Views:
3,516
Posted By
adi_0106
Re: Vand subwoofer pioneer TS-W306C + incinta
Negociabil !!!
Forum:
Subwoofere auto
24-04-08, 13:30
Replies:
6
Vand subwoofer pioneer TS-W306C + incinta
Views:
3,516
Posted By
adi_0106
Re: Vand subwoofer pioneer TS-W306C + incinta
sus
haideti cu oferta ca nu am ce face cu el
Forum:
Subwoofere auto
22-04-08, 22:33
Replies:
6
Vand subwoofer pioneer TS-W306C + incinta
Views:
3,516
Posted By
adi_0106
Vand subwoofer pioneer TS-W306C + incinta
Vand subwoofer Pioneer TS-W306C (http://www.pioneer.co.uk/uk/products/archive/TS-W306C/index.html) + incinta de aici (http://www.auto100.ro/products.php?id=532)
...
Forum:
Amplificatoare auto & stuff
12-02-08, 19:03
Replies:
9
vand 2x amplificatoare si un dvd auto --super pret !!!
Views:
812
Posted By
adi_0106
Re: vand 2x amplificatoare si un dvd auto --super pret !!!
as fi interesat eu de una din statii
cel mai probabil de radioactive (atat permite bugetul momentan)
contacteaza-ma pe mess
idul este acelasi ca si nick-ul: adi_0106
Forum:
Pachete Audio: Statie+Sub, HU+difuzoare, etc
16-03-07, 18:45
Replies:
3
statie magnat hot rod 2500 600W RMS@4OHM
Views:
685
Posted By
adi_0106
Re: statie magnat hot rod 2500 600W RMS@4OHM
te-am contactat pe mess ....
idul este acelasi cu nickul de pe forum
Forum:
Amplificatoare auto & stuff
16-03-07, 17:03
Replies:
5
Vind Amplif auto Crunch
Views:
569
Posted By
adi_0106
Re: Vind Amplif auto Crunch
daca se da mok - il vreau eu
Forum:
Amplificatoare auto & stuff
10-03-07, 10:20
Replies:
19
Vand amplificator Magnat Rock Mono 1000 nou
Views:
1,620
Posted By
adi_0106
Re: Vand amplificator Magnat Rock Mono 1000 nou
statia a ajuns la mine ;)
cred ca se poate inchide topicul
Forum:
Amplificatoare auto & stuff
01-03-07, 13:59
Replies:
8
Vand statie Crunch BlackMaxx ( americana ) 1000 w
Views:
935
Posted By
adi_0106
Re: Vand statie Crunch BlackMaxx ( americana ) 1000 w
as fi eu interesat de statie
cauta-ma te rog pe mess - idul meu este acelasi cu nickul de pe forum
Forum:
Subwoofere auto
01-03-07, 13:41
Replies:
5
Statie Xtreme1500x+subwoofer reflex directed d215
Views:
812
Posted By
adi_0106
Re: Statie Xtreme1500x+subwoofer reflex directed d215
salut - e posibil sa fiu eu interesat de statie
cauta-ma te rog pe mess .... idul meu este acelasi cu nick-ul de pe forum
Forum:
Amplificatoare auto & stuff
01-03-07, 13:04
Replies:
19
Vand amplificator Magnat Rock Mono 1000 nou
Views:
1,620
Posted By
adi_0106
Re: Vand amplificator Magnat Rock Mono 1000 nou
ofer eu 4.5 mil si platesc si curierul
dddexplore contacteaza-ma pe mess .... idul este acelasi cu nick-ul de pe forum
Showing results 1 to 17 of 17
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -