Forum: Masina mea Volvo
04-09-14, 20:48
|
|
Replies: 0
Views: 1,112
senzori parcare S60
Sal, am achizitionat de curand un S60 D3 si as dori sa -i instalez senzori de parcare dar ceva de o calitate mai buna....din ce am vazut pana acum, sunt cei care se aplica pe bara sunt cam mult...
|