Forum: Bazar AUTO - MASINI
28-10-14, 14:03
|
|
Replies: 4
Views: 790
Re: Cumpar masina in rate / Notar BRASOV
Nu inteleg care e problema ta ce masina vreau?
Ideea este ca eu am facut un post aici si este evident ca
Nu ai ce comenta aici doar daca ai o oferta pt mine.
Si da, chiar am 1200 de euro lunar...
|
Forum: Bazar AUTO - MASINI
18-08-14, 23:50
|
|
Replies: 5
Views: 504
|
Forum: Bazar AUTO - MASINI
18-08-14, 22:29
|
|
Replies: 4
Views: 790
Cumpar masina in rate / Notar BRASOV
Cumpar masina in rate prin act notarial, pot oferii lunar maxim 400 Euro,
Masini: opel astra/ astra gtc/ skoda octavia vrs/ golf 5/ golf gti/
In general astea m-ar interesa cel mai mult insa daca...
|