Forum: Alte discutii Ford
13-08-14, 16:50
|
|
Replies: 2
Views: 5,323
Re: Intra greu in viteza
Salut!
Am si eu aceeasi problema... intra greu in toate vitezele cand se incalzeste. (nivelul de ulei in cutie e ok)
Spune-mi te rog daca ai rezolvat si care a fost problema la tine!
Multumesc!
|