Forum: PC Games
25-01-14, 19:53
|
|
Replies: 16
Views: 2,520
Re: O batrana 1300 virtuala .
Salut din nou :D:D
Imi place incet incet incepe sa evolueze masina :x
Imi place cum i-ai facut usile fara manere si pleapele .
Usa aia e cam nasoala ca e alta culoare si rugina aia . :) in...
|
Forum: PC Games
25-01-14, 16:40
|
|
Replies: 16
Views: 2,520
Re: O batrana 1300 virtuala .
Salut frumoasa daciutsa arata destul de bine la tablarie , ce ai de gand sa ii faci pe viitor ? Viteza maxima ? la cat ai ajuns cu ea? :)
|