Forum: Anunturi Auto VW
30-12-13, 21:35
|
|
Replies: 0
Views: 322
Salutare
Salut !Am o problema cu VW Passatul meu defapt am mai multe probleme dar ce ma deranjeaza cel mai tare in acest moment este faptul ca nu imi porneste dimineata sau porneste foarte greu .Am fost cu ea...
|