Forum: Zona tehnica VW
03-09-13, 21:17
|
|
Replies: 2
Views: 743
Re: Problema Golf4 1.9TDI 74Kw
Imi cer scuze pentru Dublu post.
Are cineva cunostintadaca e posibil sa aiba legatura cu injectoarele sau ceva pe la catalizator?
|
Forum: Zona tehnica VW
02-09-13, 19:54
|
|
Replies: 2
Views: 743
Problema Golf4 1.9TDI 74Kw
Am pornit masina si mi-au ramasi aprinsi 2 martori luminosi ii puteti vedea in videoul din lunk-ul urmator : https://www.youtube.com/watch?v=-iZIRh2uMwA&feature=youtu.be
Are cineva idee din ce...
|
Forum: GPS - Navigatie - Multimedia - Comunicatii - Auto Gadgets
29-07-13, 21:50
|
|
Replies: 1
Views: 2,082
Problema Clarion NX501E
Mi-am luat de curand un clarion Nx501E toate bune cu exceptia navigatiei a mers cateva zile dupa ce am montato, fara sai fac ceva special din setari sau sa-i scot cardul nu mi-o mai deschide.
Exact...
|
Forum: Coltul incepatorului
27-06-13, 20:14
|
|
Replies: 4
Views: 2,247
|
Forum: Coltul incepatorului
27-06-13, 09:12
|
|
Replies: 4
Views: 2,247
Re: Nelamurire Legare boxe la amplificator
Multumesc de raspuns
Dar daca leg boxele de pe fata in punte si cele de pe spate in paralel pentru a ramane un loc luber pentru subwoofer, la volum maxum este diferenta mare intre boxele de pe fata...
|
Forum: Coltul incepatorului
26-06-13, 17:25
|
|
Replies: 4
Views: 2,247
Nelamurire Legare boxe la amplificator
ok am un Alpine IVE W530BT are iesirile pe 50w de aici au inceput nelamuririle.
Vreau sa-mi cumpar 2 perechi de boxe:
Alpine SPR-60C
Diametru difuzor mid-bass: 16.5 cm
Putere maxima : 330 W...
|