Forum: Masina mea Hyundai
15-05-13, 19:39
|
|
Replies: 11
Views: 5,034
Re: HYUNDAI S COUPE GT
salut ... cat ti a luat s a o inscrii k si eu sunt tot in italia si trebuie s a ma duc s a vad una ... dar nu cred k e gt ....si as vrea s a stiu daca merita s a iau .... pt k stii bn ce anunta astia...
|