Forum: Discutii generale masini
21-04-13, 17:21
|
|
Replies: 1
Views: 553
Taxa Inmatriculare SKODA
Salut tuturor.In primul rand vreau sa va spun ca sunt nou aici si asi dorii sa ma ajutati cu unele informatii care sunt urmatoarele:
Am o masina Skoda Octavia 1.9 motor (D.4)
N'Cilindro(cm): 4/1896...
|
Forum: Discutii generale masini
21-04-13, 17:10
|
|
Replies: 0
Views: 452
Taxa Inmatriculare SKODA
Salut tuturor.In primul rand vreau sa va spun ca sunt nou aici si asi dorii sa ma ajutati cu unele informatii care sunt urmatoarele:
Am o masina Skoda Octavia 1.9 motor (D.4)
N'Cilindro(cm): 4/1896...
|
Forum: Alte discutii Skoda
21-04-13, 16:17
|
|
Replies: 1
Views: 1,067
Taxa Inmatriculare SKODA
Salut tuturor.In primul rand vreau sa va spun ca sunt nou aici si asi dorii sa ma ajutati cu unele informatii care sunt urmatoarele:
Am o masina Skoda Octavia 1.9 motor (D.4)
N'Cilindro(cm): 4/1896...
|