Forum: Alte discutii Ford
24-03-13, 16:41
|
|
Replies: 0
Views: 503
Pareri,Sfaturi .
Salutare,sunt in pasul de a cumpara prima mea masina . Masina este un Ford Mondeo Din 2006 luna 12 din Germania din Autohaus,masina are motorizare 2000 benzina 145 de cai,are si ceva dotari...
|