Forum: Alte discutii VW
11-07-13, 01:50
|
|
Replies: 1
Views: 479
Ce credeti despre motorizarea FSI
Am gasit un Golf V 1.6 FSI la 100.000 km, ce parere aveti de aceste motoare ?
Sunt fiabile? Am auzit zvonuri ca cica sunt foarte sensibile...ma poate lamuri si pe mine careva va rog :D ?
|
Forum: Alte discutii VW
07-07-13, 17:09
|
|
Replies: 3
Views: 558
Parere Golf V
Zilele astea as dori sa imi iau un Golf V (secondhand), am gasit cateva pe net si as dori niste pareri:
Majoritatea golfurilor pe care le-am gasit au 150.000 km (e vreo problema in asta?)
Si ce...
|
Forum: Alte discutii Ford
23-03-13, 03:59
|
|
Replies: 8
Views: 1,576
Re: Problema Ford Fiesta
Ei a mea sa sti ca e....si cand schimb a 2-a...dau pedala pana in talpa si nexam...nu le prea am eu cu mecanica dar sigur zic eu ca e de la turbo...din moment ce viteza maxima e de 130 , iar la 100...
|
Forum: Alte discutii Ford
22-03-13, 03:38
|
|
Replies: 8
Views: 1,576
Problema Ford Fiesta
Buna!
Detin un Ford Fiesta 1.4 TDCI din 2006.
M-am dus cu ea pe autostrada si am vrut sa vad ce poate masinuta.
Cand eram in treapta 5, am observat ca masina nu urca mai mult de 130 km/h...ramanea...
|