Forum: Consiliere achizitie auto
11-03-13, 20:54
|
|
Replies: 0
Views: 731
probleme la inmatriculare
Buna seara am cumparat o masina cu provienenta din franta de la o firma din Bucuresti , am facut r.a.r acolo ....am ajuns acasa am achitat toate taxele si intr-un final am depus dosarul pt...
|